Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Kortast tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Cocktailglas 12 st, silver, MGAB, 1974, höjd 9 cm, vikt 725 gram
nr. 747482
Aktuellt bud:
3 300 kr
Utropspris: 3 500 kr
16h, 27m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Textilier, bla blekingesömnar
nr. 747510
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 300 kr
16h, 27m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Helstop, terrin & fat, Tenn 1800-tal
nr. 747512
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 500 kr
16h, 28m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kaffeskedar 12 st, druvsax och tårtspade, silver, saxen med blad i stål, total vikt 143 gram
nr. 747483
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 29m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Plåtburkar & kaffekannor mm
nr. 747513
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 400 kr
16h, 29m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tennstop 5st 1800-tal
nr. 747515
Aktuellt bud:
450 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 30m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Henri de Toulouse-Lautrec, efter , litografier 2 st, numrerade, 27 X 20 cm och mindre
nr. 747484
Aktuellt bud:
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
16h, 31m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tennföremål 1900-tal
nr. 747516
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
16h, 31m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Servisdelar, ljuslykta mm bla Orrefors
nr. 747517
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
16h, 32m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Silverpokal, 1901, höjd 8 cm, vikt 50 gram
nr. 747485
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 300 kr
16h, 33m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ring guld 18k med sten D=17½ tot V=1,0g
nr. 747519
Aktuellt bud:
500 kr
Utropspris: 400 kr
16h, 33m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ring guld 18k med stenar D=17½ tot V=2,1g
nr. 747520
Aktuellt bud:
1 000 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 34m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggljusstakar ett par, mässing, 1900-talets första hälft, höjd 35 cm
nr. 747490
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
16h, 35m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ring guld 18k med sten D=17½ tot V=1,2g
nr. 747522
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 400 kr
16h, 35m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
Aktuellt bud:
5 200 kr
Utropspris: 6 000 kr
16h, 36m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kassaskåp, Diplomat, 2-nycklar, 64 X 50 X 53 cm
nr. 747498
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 37m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 37m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 38m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matbord, stolar 4 st, 1900-talets andra hälft, bordets diameter 120 cm
nr. 747505
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
16h, 39m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ulf Onsberg litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
16h, 39m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
Aktuellt bud:
2 600 kr
Utropspris: 4 000 kr
16h, 40m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard, 1900-talets andra hälft, idegran, 147 X 38 X 90 cm, 3-nycklar
nr. 747511
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 41m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 6 000 kr
16h, 41m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 600 kr
16h, 42m, 13s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
53
1
2
3
4
...
53