Utropspris
Soffbord "Flower Mono" Christine Schwarzer, Swedese, 2000-tal, diameter 113 cm, höjd 33 cm
nr. 751151
100 kr
Utropspris: 5 000 kr
6d, 22h, 38m, 10s
Marinmålningar 2 st olja på duk oidentifierad konstnär + gouache Tage Ahlm, 77 X 39 cm och mindre
nr. 751145
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 36m, 10s
Askdammsugare, Blue Mountain
nr. 751142
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 34m, 10s
Askdammsugare, Bruksbo
nr. 751141
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 22h, 32m, 10s
Förstärkare, Carlsbro Marlin 1042
nr. 751140
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 30m, 10s
Förstärkare HH IC-100S
nr. 751139
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 22h, 28m, 10s
Förstärkare, Laney LA35C
nr. 751138
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 26m, 10s
Förstärkare, Rotel RB-890
nr. 751137
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 24m, 10s
Radio och förstärkare, Kenwood
nr. 751136
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 22m, 10s
Soffa och fåtölj, "Plexus", Illum Wikkelsö, CFC Silkeborg, mahogny och rotting, lösa dynor, soffans längd 190 cm
nr. 751527
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 22h, 21m, 10s
Matgrupp, bord + 4 stolar, Bertil Fridhagen, Bodafors Möbelfabrik, 1960-tal, palisander, skinnklädda sitsar, 2 iläggsskivor, diameter 120 cm, höjd 74 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 751135
0 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 22h, 20m, 10s
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 751523
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 22h, 19m, 10s
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 751134
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 22h, 18m, 10s
Fåtölj, 1900-talets första hälft, bredd 77 cm
nr. 751518
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 17m, 10s
Armbandsur 2 st Emporio Armani och Jacques Lemans, quartz, diameter 30 mm och mindre
nr. 751132
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 16m, 10s
nr. 751516
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 15m, 10s
Kameror, Olympus, Canon mm
nr. 751131
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 22h, 14m, 10s
Hyllor 4 st, At-Bo, Danmark, körsbär, 70 X 70 X 30 cm
nr. 751501
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 22h, 13m, 10s
Solglasögon, Ray-Ban
nr. 751130
100 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 12m, 10s
Jalusiskåp, 1900-talets mitt, betsat trä, en nyckel, 75 X 51 X 39 cm
nr. 751472
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 11m, 10s
Solglasögon, Ray-Ban
nr. 751129
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 10m, 10s
Skinnfåtölj + fotpall, bredd 70 cm
nr. 751463
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 22h, 9m, 10s
Solglasögon, Ray-Ban
nr. 751128
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 22h, 8m, 10s
Soffa, OPE-möbler, 1900-talets andra hälft, skinn, längd 190 cm
nr. 751461
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 22h, 7m, 10s
40
40