Utropspris
Utropspris
Skyltdocka H=188
nr. 755152
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 1h, 6m, 46s
Skyltdocka H=188
nr. 755153
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 1h, 7m, 46s
Korg och penselvas, Kina, 1900-tal, höjd 34,5 cm och mindre
nr. 755378
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 2h, 20m, 46s
Kaffetunna D=46 H=76
nr. 755561
300 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 2h, 17m, 46s
Snusdosor, sparbössa, ljusstake mm, höjd 28 cm och lägre
nr. 755000
250 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 2h, 2m, 46s
Träfigurer, 1900-talets andra hälft, Asien, höjd 37 cm och lägre
nr. 755327
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 1h, 38m, 46s
Örn, gjutjärn, 19/2000-tal, B=93
nr. 755396
550 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 2h, 42m, 46s
Figuriner 2 st, 1900-talets första hälft, patinerad vitmetall, höjd 15 cm och lägre
nr. 755415
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 3h, 16m, 46s
Figuriner, chopsticks, ljusstake, dekorelement mm, delvis silver
nr. 755675
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 1h, 58m, 46s
Rådjurshorn
nr. 754960
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 1h, 41m, 46s
Soppburkar Campbells Andy Warhol 2 st
nr. 755159
550 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 1h, 11m, 46s
Klätterfigurer ett par tot H=70
nr. 755165
500 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 1h, 17m, 46s
nr. 755166
500 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 1h, 18m, 46s
Dryckeshorn, 18/1900-tal, senare lock, nysilver, kohorn, höjd 34 cm
nr. 755416
450 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 3h, 18m, 46s
Dryckeshorn, 18/1900-tal, nysilver, kohorn, höjd 37 cm
nr. 755429
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 10m, 46s
Figuriner 2 st, 1800-tal, bemålad zink, höjd 33 cm
nr. 755455
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 42m, 46s
Segelbåtsmodell, 1900 - talets senare hälft, trä, planka på ram, l = 90 cm
nr. 755522
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 2h, 6m, 46s
Mangelkorgar mm L=92 och mindre
nr. 755552
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 2h, 11m, 46s
Europakarta B=201
nr. 754860
450 kr
Utropspris: 400 kr
2h, 52m, 46s
Väggkonsoler, kaffekvarn, kruthorn mm, längd 64 cm och mindre
nr. 754959
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 38m, 46s
Rakspegel, Parfymbrännare, skrin mm
nr. 755002
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 52m, 46s
Träfigurer 2 st, Asien, 1900/2000-tal höjd 44 cm
nr. 755019
350 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 1h, 10m, 46s
Dalahäst, docka, hängare mm, höjd 25 cm och mindre
nr. 755040
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 1h, 28m, 46s
Korgar ett parti L=82 och mindre
nr. 755193
300 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 1h, 40m, 46s