Utropspris
Vitrinskåp, 1900-talets slut, furu, 192 X 91 X 39 cm
nr. 755270
650 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 0h, 16m, 11s
Soffbord, 2000-tal, metall och glas, 114 X 57 X 47
nr. 755272
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 0h, 18m, 11s
Stolar 2 st, Pasi Pänkäläinen, Piiroinen, Arena, Finland
nr. 755277
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 0h, 20m, 11s
Skåp med vitrindel, Musterring Möbler, 1900-talets mitt, 151 X 45 X 159 cm, 3-nycklar
nr. 755278
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 0h, 22m, 11s
Väggvitrinskåp, 1800-tal, 83 X 33 X 69 cm
nr. 755279
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 0h, 24m, 11s
Serveringsvagn glas metall L=75
nr. 755283
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 0h, 29m, 11s
Soffbord 1980-tal glas metall 3 plan D=60 och mindre H=45
nr. 755284
550 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 0h, 30m, 11s
Tamburmajor, metall, höjd 170 cm
nr. 755290
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 0h, 30m, 11s
Pinnstol + lampbord metall rotting
nr. 755285
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 0h, 31m, 11s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 116 X 54 cm
nr. 755291
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 0h, 32m, 11s
Sideboard, 2000-tal, bok, 159 X 39 X 52 cm
nr. 755295
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 0h, 40m, 11s
Piedestaler 2 st Kina, 1900-talets andra hälft, höjd 45 cm och lägre
nr. 755296
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 0h, 42m, 11s
Kontorsstol, Kusch Papilio
nr. 755334
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 0h, 58m, 11s
Skåp på hjul, 2000-tal, H=88 L=126
nr. 755338
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 1h, 0m, 11s
Skrivbord, 2000-tal, H=75 L=120
nr. 755343
125 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 1h, 4m, 11s
Stolar 6 st, Sorø Stolefabrik, Danmark, 1900-talets mitt, björk, stapelbara
nr. 755345
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 1h, 6m, 11s
Satsbord, 2 st, teak, 1900-talets senare hälft, H=50 L=59
nr. 755337
125 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 1h, 7m, 11s
nr. 755347
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 1h, 8m, 11s
Trådbackar, metall, ett par, 73x47x51/st
nr. 755355
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 1h, 12m, 11s
Byrå, klädd i textil, 2000-tal, H=55 B=47
nr. 755357
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 1h, 14m, 11s
Parasoll/restaurangparasoll, H=340
nr. 755361
450 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 1h, 18m, 11s
Bord Blå Station Level 70 X 70 H=50
nr. 755366
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 1h, 24m, 11s
Fåtöljer, ett par + fotpall, böjträ och skinn, 1900-talets slut, B=68
nr. 755369
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 1h, 24m, 11s
Stringhylla, gavlar 3 st H=204 + skrivhyllplan och 8 hyllplan B=60 4 hyllplan B=80
nr. 755374
1 800 kr
Utropspris: 2 500 kr
4d, 1h, 26m, 11s