Utropspris
Karmstol rokokostil
nr. 755199
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 0h, 53m, 7s
Trädgårdsgrupp, bord D=60 + 2 stolar och dynor
nr. 755197
150 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 0h, 51m, 7s
Stolar 4 st svartlack plastband
nr. 755196
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 0h, 50m, 7s
Sängbord 64 X 34 H=59
nr. 755195
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 0h, 49m, 7s
Fåtölj 1900-talets mitt
nr. 755194
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 0h, 48m, 7s
Matbord teak med klaff 118 X 80 + klaff a47 H=72
nr. 755192
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 0h, 46m, 7s
Soffbord Engelsk stil 120 X 85 H=57
nr. 755191
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 0h, 45m, 7s
Matgrupp, gustaviansk-stil, 1900-talets senare hälft. Bord, 2 iläggsskivor, 4 stolar, H=74 L=135-230
nr. 755126
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 0h, 31m, 7s
Tallrikar 4 st, porslin, underglasyrblått, Kina, 17/1800-tal, 25 cm
nr. 755116
250 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 0h, 27m, 7s
Konsolbord med spegel, 1800-tal, H=71 och 181, konsolbord B=87
nr. 755109
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 0h, 23m, 7s
Soffbord, ek, 1900-talets senare hälft, H=56 92x92
nr. 755106
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 0h, 21m, 7s
Soffbord uppfällbart till matbord, teak, HMB Möbler Rörvik, 60-tal, H=54 L=130
nr. 755103
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 0h, 19m, 7s
Mediabänkar, ett par, teak, H=45 L=84
nr. 755101
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 0h, 17m, 7s
Fåtölj, ställbar, 19/2000-tal, B=77
nr. 755096
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 0h, 15m, 7s
Stolar, ett par, gustavianska, 17/1800-tal
nr. 755082
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 0h, 7m, 7s
Matgrupp rokokostil, bord D=115 + 4 ilägg a50 H=75 och 6 stolar
nr. 755143
125 kr
Utropspris: 2 500 kr
3d, 0h, 6m, 7s
Byrå, furu, 1900-talets senare hälft, H=110 B=37
nr. 755081
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 0h, 5m, 7s
Sidobord/lampbord, Alberts, teak och metall, 1960-tal, H = 46, D = 39
nr. 755130
1 200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 23h, 59m, 7s
Matbord, Perstorpskiva, 94 x 66, H = 75
nr. 755125
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 1h, 11m, 7s
Bokhylla m. skåp, teak, Bodafors, 1960-70-tal, 80 x 40, H = 150
nr. 755124
700 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 1h, 10m, 7s
Fåtölj, läder och krom, Antonio Citero, "Timeless"
nr. 755114
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 1h, 2m, 7s
Vedställ, ek, H = 90
nr. 755113
350 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 1h, 1m, 7s
Lampbord, teak + byrå ek, 1900-talets senare hälft, H=52 B=60 och H=47 60x60
nr. 755071
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 0h, 59m, 7s
Pall + drickback Pripps Blå
nr. 755108
150 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 0h, 58m, 7s