Utropspris
nr. 750278
600 kr
Utropspris: 2 500 kr
16h, 33m, 11s
Ubåtsemblem, metall och trä, 1900-talets andra hälft, proveniens Hans Ellerströms samling
nr. 750293
1 100 kr
Utropspris: 2 000 kr
16h, 53m, 11s
Flygplansmodeller 6 st, byggda av Hans Ellerströms,1900-talets andra bredd 34 cm och mindre
nr. 750296
550 kr
Utropspris: 4 000 kr
16h, 59m, 11s
Pins och emblem ur Hans Ellerströms samling
nr. 750297
1 900 kr
Utropspris: 1 000 kr
17h, 1m, 11s
Kortlek, "The American Indian Souvenir Playing Cards" Copyrighted in 1900 by Lazarus & Melzer Los Angeles Cal, 53-kort
nr. 750303
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 15h, 13m, 11s
nr. 750318
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 15h, 41m, 11s
Bordsur, frimärken, mynt glasägg mm, längd 61 cm och mindre
nr. 750333
350 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 15h, 49m, 11s
Pipor, cigarrmunstycken, 18 och 1900-tal
nr. 750790
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 15h, 13m, 11s
Flygplansmodell, byggda av Hans Ellerströms,1900-talets andra hälft, bredd 27,5 cm
nr. 750945
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 43m, 11s
Majblommor och pins mm
nr. 751050
250 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 21m, 11s
Leksaker, Micro Machines, plast, 1990-tal
nr. 751316
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 1m, 11s