Utropspris
Emaljskylt, 78 X 55 cm
nr. 752815
650 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 30m, 17s
Duv-klocka, Constateur Plasschaert Freres, 1900-talets förts hälft, 25 X 23 X 25 cm
nr. 752566
400 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 58m, 17s
Godisautomater 3 st, 1900-talets andra hälft, plast
nr. 752723
300 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 44m, 17s
Reklam-burkar 4 st och tändsticksask, 1900-talhöjd, 60 cm och lägre
nr. 752846
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 8h, 8m, 17s
Pipor, cigarrmunstycken, 18 och 1900-tal
nr. 753150
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 8h, 8m, 17s
Tuschlaveringstillbehör, Kina, + figurer, sten, höjd 23 cm och lägre
nr. 753293
100 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 7h, 34m, 17s
Lego
nr. 752937
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 7h, 38m, 17s
Fontän, Gino Manca, betong, 1900-talets andra hälft, tvådelad, total höjd 101 cm
nr. 753675
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 7h, 0m, 17s
Trämodell av varvsområdet i Malmö, plexiglasmonter, 1900-talets andra hälft, 121 X 84 X 21 cm
nr. 753753
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 2m, 17s