Utropspris
Barstolar 3 st, Ikea, 2000-tal, stapelbara
nr. 755707
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 11h, 26m, 13s
Salongsbord, ställbart, m. glasskiva, D = 89
nr. 755797
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 24m, 13s
Stolar 2 + 1, 1800-tal
nr. 755700
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 20m, 13s
Stolar, 3 st, Brödman Wigell Snickeri Stolfabrik Malmbäck
nr. 755767
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 19m, 13s
Gnistskydd, höjd 61 cm
nr. 755690
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 14m, 13s
Piedestal, Kina, 1900-talets andra hälft, höjd 45 cm
nr. 755673
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 11h, 4m, 13s
Kista allmoge, 1700-tal, 65 X 52 X 25 cm
nr. 755672
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 11h, 2m, 13s
Sybord, 1900-talets första hälft, mahogny, höjd 74 cm
nr. 755671
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 11h, 0m, 13s
Lådmöbel, 1800-tal, 52 X 28 X 42 cm
nr. 755648
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 42m, 13s
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft, betsad bok, höjd 188 cm
nr. 755634
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 28m, 13s
Pallar 2 st, 1800-tal, senare bemålning, längd 70 cm och mindre
nr. 755632
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 26m, 13s
Blomsterpiedestal, smide, höjd 56 cm
nr. 755631
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 24m, 13s
Spegel H=79
nr. 755646
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 10h, 16m, 13s
Kryddhylla med burkar Rörstrand L=78
nr. 755637
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 12m, 13s
Omklädningsskåp, plåt 80x50 H=200
nr. 755629
75 kr
Utropspris: 1 200 kr
5d, 10h, 9m, 13s
Gymnastikbock höj- & sänkbar
nr. 755626
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 10h, 7m, 13s
Vaser, skålar fat, bland annat Björn Wiinblad, Rosenthal, höjd 21 cm och lägre
nr. 755609
150 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 6m, 13s
Stolar 4 st 1960-tal
nr. 755617
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 10h, 1m, 13s
Matbord 1960-tal D=110 H=72
nr. 755616
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 10h, 0m, 13s
Skänk, ek, 1900-talets början, H=87 B=182
nr. 756501
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 12h, 19m, 13s
Serveringsbord, ek, 1900-talets början, H=77 B=90
nr. 756500
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 12h, 17m, 13s
Matgrupp, bord, 3 iläggsskivor, 10 st stolar, ek, 1900-talets början, H=74 L=134-230
nr. 756499
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 12h, 15m, 13s
Soffa, 2000-tal, 410 X 200 X 60 cm
nr. 756437
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 12h, 13m, 13s
Stolar, Jugend, 4+1, 1900-talets början
nr. 756477
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 12h, 11m, 13s