Utropspris
Utropspris
Bokhylla teak med bardel och belysning 120 X 42 H=161
nr. 755457
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 7h, 30m, 32s
Stolar 6 st, karmstolar 3 st, 1800-tal, senare bemålning
nr. 755532
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 8h, 43m, 32s
Gymnastikbock höj- & sänkbar
nr. 755626
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 7h, 16m, 32s
Halmånebord, 2 st , 1800-tal, H=75 D=108 och 103
nr. 756050
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 8h, 32m, 32s
Bokhylla med skåp, ek, 1900-talets början, H=160 B=111
nr. 756470
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 9h, 14m, 32s
Vitrinskåp med belysning, 2000-tal, H=190 B=103
nr. 756471
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 9h, 16m, 32s
Sideboard Gustaviansk stil 190 X 46 H=90
nr. 754723
250 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 33m, 32s
Mediabänk 180 X 45 H=37 + väggskåp 180 X 28 X 25
nr. 754728
0 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 37m, 32s
Soffa björk 1800-tal L=212
nr. 754735
0 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 44m, 32s
Soffa 1800-tal L=212
nr. 754737
50 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 45m, 32s
Bänkar ett par furu 160 X 36 H=44
nr. 754834
350 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 53m, 32s
Soffa ek 1800-tal L=174
nr. 754836
350 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 54m, 32s
Slagbord D=128 H=72
nr. 754837
100 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 55m, 32s
Skåp jugend 108 X 48 H=171
nr. 754845
500 kr
Utropspris: 800 kr
9h, 1m, 32s
Bokhylla furu 109 X 44 H=194
nr. 754851
125 kr
Utropspris: 800 kr
9h, 4m, 32s
Kamferkista, Kina, 1900-talets mitt, H=58 L=104, lås och nyckel
nr. 754908
175 kr
Utropspris: 800 kr
9h, 19m, 32s
Bord nyrokoko 108x76 H=76 + 6st stolar
nr. 755034
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 30m, 32s
Bokhylla m. skåp, teak, Bodafors, 1960-70-tal, 80 x 40, H = 150
nr. 755124
700 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 8h, 20m, 32s
Serveringsvagn, teak, 1900-talets senare hälft, H=65 L=75
nr. 755168
200 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 8h, 11m, 32s
Matbord teak med klaff 118 X 80 + klaff a47 H=72
nr. 755192
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 56m, 32s
Sekretär rokokostil 75 X 43 H=92
nr. 755203
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 8h, 7m, 32s
Soffa 1900-talets mitt L=190
nr. 755207
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 8h, 10m, 32s
Pinnstolar 4 st, björk, 1940/50-tal
nr. 755226
350 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 8h, 35m, 32s
Skåp mahogny 2 delar 1900-talets andra hälft 118 X 46 H=181
nr. 755233
125 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 8h, 25m, 32s