Utropspris
Lådspegel 1800-tal H=42
nr. 752797
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 11h, 5m, 37s
Affärsdisk 760 x 550 H= 110
nr. 752866
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 33m, 37s
Affärsdisk 760 x 550 H= 110
nr. 752867
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 34m, 37s
Matbord 1950-60-tal D=108 + ilägga40 H=75
nr. 752901
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 52m, 37s
Stol 1950-tal
nr. 752908
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 9h, 58m, 37s
Karmstolar 2 st, Windsor-modell, England, ek,
nr. 753002
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 11h, 44m, 37s
Karmstol, 1900-talets senare hälft, B=63
nr. 753006
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 11h, 52m, 37s
Pallar, 2 st, ställbara i höjd
nr. 753014
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 6m, 37s
Soffbord ek med låda, 140x80 H=50
nr. 753030
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 10h, 43m, 37s
Hallmöbel med spegel, 1900-talets andra hälft, 210 X 90 X 36 cm
nr. 753055
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 9h, 50m, 37s
Spegel barockstil, trä & plåt, 88x44
nr. 753070
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 15m, 37s
Pall nyrenässans, ek & plysch H=54
nr. 753074
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 11h, 18m, 37s
Barnsäng, "Juno Lille Per" Viggo Einefeldt, 1900-tal
nr. 753091
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 10h, 26m, 37s
Spegel, Rokoko.-stil, 1900-tal, höjd 62 cm
nr. 753110
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 11h, 0m, 37s
Fåtölj, skinn, böjträ och stål
nr. 753124
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 11h, 32m, 37s
Matbord, akacia, 180 x 90, H = 76 + 2 påhängsskivor á 50
nr. 753135
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 11h, 43m, 37s
Karmstolar, ett par, rokokostil
nr. 753176
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 10h, 5m, 37s
Träback, 91 x 52 + piedestal
nr. 753200
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 17m, 37s
Barnstol, trä
nr. 753201
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 18m, 37s
Barnstol, karmstol, 1800-tal, sitthöjd = 24
nr. 753222
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 10h, 32m, 37s
Karmstol och stol, 1800-talets början, senare bemålning och klädsel
nr. 753224
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 10h, 34m, 37s
Byrå, 1970-tal betsat trä, höjd 66 X 46 X 30 cm
nr. 753366
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 12h, 4m, 37s
Salongsgrupp, soffa, fåtölj och soffbord, rokokostil, 1900-talets senare hälft, soffa L=130
nr. 753372
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 12h, 12m, 37s
Tvättkommod 49 X 43 H=79
nr. 753431
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 10h, 54m, 37s