Utropspris
Vagga med hjärtdekor L=90
nr. 755377
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 18h, 32m, 12s
Matgrupp, gustaviansk-stil, bord, 2 iläggsskivor, 6 stolar, H=73 D=110-200
nr. 755414
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 20h, 54m, 12s
Spegel, teak, 38x86
nr. 755406
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 40m, 12s
Spegel, Hovmantorp, teak, 1900-talets senare hälft, H=115 B=56
nr. 755405
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 20h, 38m, 12s
Spegel, 1900-talets slut, 75x118
nr. 755404
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 36m, 12s
Skrivbordsstol, Kartell "Spoon"
nr. 755399
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 20h, 26m, 12s
Spegel, 1900-talets slut, H=140 B=83
nr. 755393
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 20h, 16m, 12s
Trädgårdspall, Keramik, Kina, 1900-talets andra hälft, höjd 37 cm
nr. 755388
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 20h, 12m, 12s
Fåtöljer, ett par, 1900-talets senare hälft, B=72
nr. 755386
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 20h, 10m, 12s
Pallar, 2 st, H=35
nr. 755382
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 8m, 12s
Soffbord, metallunderrede, glasskiva, H=41 D=80
nr. 755381
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 20h, 6m, 12s
Skinnväskor, 2 st, L=68 och mindre
nr. 755376
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 19h, 58m, 12s
Halmånebord, 2 st , 1800-tal, H=75 D=108 och 103
nr. 756050
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 19h, 55m, 12s
Jalusiskåp, 1900-talets mitt, H=76 B=50, en nyckel
nr. 755371
175 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 52m, 12s
Stringhylla, gavlar 4 st H=77 och 9 hyllplan B=80
nr. 755375
1 300 kr
Utropspris: 2 500 kr
3d, 19h, 51m, 12s
Stringhylla, gavlar 3 st H=204 + skrivhyllplan och 8 hyllplan B=60 4 hyllplan B=80
nr. 755374
2 100 kr
Utropspris: 2 500 kr
3d, 19h, 50m, 12s
Bord Blå Station Level 70 X 70 H=50
nr. 755366
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 48m, 12s
Fåtöljer, ett par + fotpall, böjträ och skinn, 1900-talets slut, B=68
nr. 755369
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 48m, 12s
Parasoll/restaurangparasoll, H=340
nr. 755361
450 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 42m, 12s
Byrå, klädd i textil, 2000-tal, H=55 B=47
nr. 755357
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 38m, 12s
Trådbackar, metall, ett par, 73x47x51/st
nr. 755355
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 36m, 12s
Stolar 6 st, Sorø Stolefabrik, Danmark, 1900-talets mitt, björk, stapelbara
nr. 755347
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 32m, 12s
Satsbord, 2 st, teak, 1900-talets senare hälft, H=50 L=59
nr. 755337
400 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 19h, 31m, 12s
nr. 755345
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 30m, 12s