Utropspris
Skrivbord, 2000-tal, H=75 L=120
nr. 755343
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 21h, 51m, 16s
Skåp på hjul, 2000-tal, H=88 L=126
nr. 755338
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 47m, 16s
Kontorsstol, Kusch Papilio
nr. 755334
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 45m, 16s
Piedestaler 2 st Kina, 1900-talets andra hälft, höjd 45 cm och lägre
nr. 755296
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 29m, 16s
Sideboard, 2000-tal, bok, 159 X 39 X 52 cm
nr. 755295
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 21h, 27m, 16s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 116 X 54 cm
nr. 755291
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 19m, 16s
Pinnstol + lampbord metall rotting
nr. 755285
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 18m, 16s
Soffbord 1980-tal glas metall 3 plan D=60 och mindre H=45
nr. 755284
550 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 21h, 17m, 16s
Tamburmajor, metall, höjd 170 cm
nr. 755290
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 17m, 16s
Serveringsvagn glas metall L=75
nr. 755283
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 21h, 16m, 16s
Väggvitrinskåp, 1800-tal, 83 X 33 X 69 cm
nr. 755279
50 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 21h, 11m, 16s
Skåp med vitrindel, Musterring Möbler, 1900-talets mitt, 151 X 45 X 159 cm, 3-nycklar
nr. 755278
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 21h, 9m, 16s
Stolar 2 st, Pasi Pänkäläinen, Piiroinen, Arena, Finland
nr. 755277
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 7m, 16s
Soffbord, 2000-tal, metall och glas, 114 X 57 X 47
nr. 755272
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 5m, 16s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, furu, 192 X 91 X 39 cm
nr. 755270
650 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 21h, 3m, 16s
Byrå ,Tallboy,1800-tal, valnöt, 155 X 100 X 50
nr. 755268
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 21h, 1m, 16s
Soffa, 2000-tal, Danmark, stomme i bok, skinnklädda dynor, längd 195 cm
nr. 755265
125 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 20h, 59m, 16s
Karmstol, böjträ, 1900-talets andra hälft
nr. 755261
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 57m, 16s
Karmstolar 1900-talets början ek, flätade sitsar, skuren dekor
nr. 755259
0 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 20h, 55m, 16s
El-fåtölj, 2000-tal, bredd 70 cm
nr. 755255
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 22h, 53m, 16s
Byrå, teak, 1950-tal, 69 X 39 X 75 cm
nr. 755252
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 22h, 49m, 16s
Fåtölj "Lamino", Yngve Ekström, Swedese, Stomme i bok, skinnklädsel, bredd 70 cm
nr. 755251
900 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 22h, 47m, 16s
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft, längd 75 cm
nr. 755249
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 22h, 43m, 16s
Bokhylla, 3 pelare och 8 hyllplan, 2020-tal, H=178 total L=305
nr. 755246
450 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 22h, 41m, 16s