Utropspris
Slagbord, 1900-talets andra hälft, betsat trä, 188 X 110 X 73 cm
nr. 750482
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 29m, 49s
Linneskåp, 1800-tal, senare bemålning, 150 X 78 X 47 cm
nr. 750490
50 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 12h, 31m, 49s
Slagbord, Ikea, laminat, 152 X 80 X 75 cm
nr. 750494
500 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 33m, 49s
Matbord ek 1960-70-tal D=115 + 2 st ilägg a38 H=72
nr. 750364
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 45m, 49s
Bord 2 st äldre H=69 och mindre
nr. 750365
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 46m, 49s
Stolar 6 st 3 par 1800-tal
nr. 750366
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 47m, 49s
Pinnstolar 4 st 1960-tal
nr. 750367
350 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 48m, 49s
Hyllsystem, 1960-tal, teak, höjd 202, djup 35 cm
nr. 750522
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 13h, 1m, 49s
Skrivbord, 2000-tal, 142 X 60 X 75 cm
nr. 750524
300 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 13h, 3m, 49s
nr. 750592
175 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 13h, 23m, 49s
Fåtölj 1960-tal
nr. 750368
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 11h, 29m, 49s
Matgrupp Gustaviansk stil, bord 140 X 100 + 2 st ilägg a46 H=73 och 4 stolar
nr. 750372
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 11h, 32m, 49s
Kryddhylla, Boet, 41 X 34 X 24 cm
nr. 750602
550 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 11h, 33m, 49s
Sybord björk 1800-tal B=57
nr. 750375
125 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 11h, 34m, 49s
Spegel, Rotting, 1900-talets andra hälft, senare bemålning 60 cm
nr. 750604
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 11h, 35m, 49s
Pall 1800-tal ställbar
nr. 750377
350 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 11h, 36m, 49s
Sideboard teak med överdel 150 X 42 tot H=171
nr. 750380
450 kr
Utropspris: 1 200 kr
3d, 11h, 39m, 49s
Köksbord Perstorp 80 X 69 + utdragsskivor H=74
nr. 750381
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 11h, 40m, 49s
Sminkbord mahogny 124 X 45 H=122
nr. 750382
175 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 11h, 41m, 49s
Piedestal, 1900-tal, H=101
nr. 750611
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 11h, 41m, 49s
Utdragssäng äldre B=75 H=96
nr. 750383
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 11h, 42m, 49s
Marmorbyrå Gustaviansk stil 2 lådor 80 X 44 H=74
nr. 750384
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 11h, 43m, 49s
Piedestal, 1900-tal, H=79
nr. 750613
550 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 11h, 43m, 49s
Marmorbyrå rokokostil 2 lådor 91 X 37 H=70
nr. 750385
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 11h, 44m, 49s