Utropspris
Stolar, 4st, trä och konstläder, 1900-talets mitt
nr. 750975
150 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 7m, 7s
nr. 750976
125 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 9m, 7s
Byrå, 1800-tal, 71 x 44 cm, h = 98 cm
nr. 750980
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 17h, 15m, 7s
Byrå, Ikea, 1900 - talets senare hälft. 77 x 44 cm, h = 60 cm
nr. 750983
350 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 17h, 17m, 7s
Ytterfoder, diameter 22 cm och mindre
nr. 751042
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 15m, 7s
Pinnstolar 3 st
nr. 750612
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 25m, 7s
Karmfåtöljer 1 par bambu / rotting
nr. 750615
550 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 27m, 7s
Trädgårdssoffa L= 127
nr. 750628
350 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 36m, 7s
Karmstolar, ett par, 1900-talets senare hälft, B=81
nr. 751082
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 37m, 7s
Trädgårdsgrupp Grythyttan Bord + 4 st karmstolar D= 120
nr. 750641
850 kr
Utropspris: 2 500 kr
5d, 15h, 40m, 7s
Karmstolar 2 st, Windsor-modell, England, ek,
nr. 751086
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 41m, 7s
Klappstolar 22 st med ställ
nr. 751094
1 300 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 47m, 7s
Soffbord 72 x 50 H= 60
nr. 750657
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 48m, 7s
Hylla/Vinställ, 2000-tal, 97 X 59 X 35 cm
nr. 751103
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 51m, 7s
Ställning med korgar, Elfa, 145 X 55 X 54 cm
nr. 751105
150 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 15h, 55m, 7s
Bord mässing glas 70 X 70 H=52
nr. 750683
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 6m, 7s
Slagbord, 1800-tal, avlutad furu, 167 X 88 X 76 cm
nr. 751112
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 16h, 7m, 7s
Sideboard, 1900-talets mitt, 150 X 48 X 76 cm, en nyckel
nr. 751114
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 16h, 11m, 7s
Barbord + 4 barstolar, 2000-tal, 110 X 50 X 90 cm
nr. 751117
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 16h, 17m, 7s
Klädhängare, teak och mässing, 1900-talets andra hälft, längd 46 cm
nr. 751123
200 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 29m, 7s
Dagbädd, 1900-talets första hälft, 175 X 65 X 66 cm
nr. 751409
100 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 16h, 32m, 7s
Sminkbord, 1950-tal, senare bemålning, 95 X 107 X 44 cm
nr. 751456
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 16h, 34m, 7s
Soffbord 1960-tal, teak, senare hjul och bemålning på skivan, 160 X 60 X 54 cm
nr. 751458
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 16h, 36m, 7s
Soffa, OPE-möbler, 1900-talets andra hälft, skinn, längd 190 cm
nr. 751461
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 16h, 38m, 7s