Utropspris
Bokhylla funkis björk 120 X 30 H=76
nr. 750386
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 35m, 8s
Byrå teak 4 lådor 80 X 40 H=77
nr. 750387
400 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 36m, 8s
Byrå furu 1800-tal 5 lådor 94 X 52 H=113
nr. 750388
175 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 37m, 8s
Spegel H=78
nr. 750389
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 38m, 8s
Speglar 2 st bla 1800-tal H=87 och mindre
nr. 750390
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 39m, 8s
Vägghylla, 1900-talets första hälft, höjd 67 cm
nr. 750627
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 41m, 8s
Piedestal, Kina, 1900-talets andra hälft, höjd 47 cm
nr. 750631
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 45m, 8s
Spegel Rokoko-stil, 1900-tal, höjd 119 cm
nr. 750634
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 49m, 8s
Sidobord, Orientalisk-stil, 1900-tal, höjd 43 cm
nr. 750635
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 51m, 8s
Etiennehylla, 1800-tal, 87 X 59 X 19 cm
nr. 750636
175 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 53m, 8s
Väggkonsoler 2 st 1900-tal, bredd 58 cm och mindre
nr. 750638
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 57m, 8s
Spegel, 1800-tal, trä, skuren dekor, 92 X 40 cm
nr. 750646
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 3m, 8s
Stegpall, 1900-talets andra hälft, höjd 60 cm
nr. 750647
400 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 5m, 8s
Blomsterpiedestal, metall, Italien, 1900-talets andra hälft, höjd 72 cm
nr. 750655
200 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 13m, 8s
Karmstolar ett par, , 1900-talets början, bredd 64 cm
nr. 750672
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 27m, 8s
Pall hänge mm
nr. 750472
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 31m, 8s
Spegel teak med belysning H=88
nr. 750480
250 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 37m, 8s
Vägghylla, trådhållare, nysilverskrin mm, höjd 32 cm och lägre
nr. 750806
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 14h, 35m, 8s
Karmstol 1800-tal björk
nr. 750510
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 14h, 37m, 8s
Stolar ett par Blå station plast ek B=99
nr. 750515
600 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 14h, 39m, 8s
Snedklaff med vitrinöverdel Engelsk stil 75 X 45 H=187
nr. 750518
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 41m, 8s
Sängbricka, mindre bord med fällbara ben, 77 x 42 cm, h = 56 cm
nr. 750863
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 5m, 8s
Hörnskåp H= 180
nr. 750553
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 8m, 8s
Golvspegel H= 163
nr. 750554
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 15h, 9m, 8s