Vår visningslokal i Karlskrona är stängd
Utvalda auktioner
Se alla auktioner
Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand, 1900-talets mitt, glaserat stengods, höjd 32 cm
nr. 747050
500 kr
Utropspris: 3 000 kr
3d, 8h, 24m, 56s
Silverservis, bricka L=44 + kaffe och tekanna socker och grädde tot V=2,2kg
nr. 746796
13 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
7h, 42m, 56s
Golvfigurin, Konstmassa, 1900-talets andra hälft, höjd 78 cm
nr. 747098
800 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 8h, 48m, 56s
Herrarmbandsur Omega/Swatch quartz Mission to Neptune d=4 obegagnad i box
nr. 747276
3 500 kr
Utropspris: 8 000 kr
3d, 7h, 45m, 56s
LP-skivor
nr. 746930
2 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
8h, 41m, 56s
Björnhuvud, konstgjort, höjd 50 cm
nr. 746833
300 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 7h, 20m, 56s
Stolar 6 st, Niels O Møller, JL Møller Möbelfabrik, 1960-tal, teak, sitsar klädda i konstskinn, sitthöjd 44 cm
nr. 748319
3 600 kr
Utropspris: 8 000 kr
5d, 8h, 53m, 56s
Spegel rotting 1900-talets mitt 80 X 66
nr. 746960
800 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 7h, 16m, 56s