Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Möbler & Speglar
Kortast tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Sekretär, Gustaviansk, 1700-tal, mahogny med kalkstensskiva, mässingsbeslag, snäpplås, klaff med bakomliggande lådinredning, 102 X 48 X 125 cm, två nycklar
nr. 746424
Aktuellt bud:
2 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
6h, 50m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsstolar 4st, AB Atena Ystad, liten modell sitthöjd = 38
nr. 746767
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 54m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar 4st Blå Station, metall & böjträ Gulnade
nr. 746770
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 200 kr
6h, 57m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pelarbord rokokostil L=98
nr. 746771
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 58m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bord H=76 + spånkoffert
nr. 746773
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 59m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj 1900-talets mitt
nr. 746774
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 0m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Öronlappsfåtölj
nr. 746782
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 8m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kontorsstol
nr. 746789
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 14m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar 10 st barockstil
nr. 746790
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
7h, 15m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar, 2+2, 1900-talets mitt, B=56
nr. 746448
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 28m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Herrbetjänt H= 105
nr. 746828
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 37m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kistor 3 st. 1900-talets början, längd 86 cm och mindre
nr. 746473
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 600 kr
7h, 38m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gungstol, 1900-talets mitt, fast stoppad klädsel, bredd 65 cm
nr. 746474
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 40m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå med skrivklaff, 1800-tal, ådringsmålad, 97 X 49 X 104 cm
nr. 746476
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 44m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard med bokhylla, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, ek, 1960-tal, 184 X 36 X 135 cm
nr. 746477
Aktuellt bud:
1 000 kr
Utropspris: 2 000 kr
7h, 46m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard med bokhylla, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, ek, 1960-tal, 184 X 36 X 135 cm
nr. 746478
Aktuellt bud:
950 kr
Utropspris: 2 000 kr
7h, 48m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hyllor 2 st rokokostil gips och trä H=23 och mindre
nr. 746842
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 49m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matbord Carl Malmsten furu 1970-tal 1810 X 86 H=73
nr. 746844
Aktuellt bud:
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
7h, 51m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard, Alf Svensson, Bjästa Möbler, 1960-tal, ek, dörrar med flätad rotting, 179 X 72 X 45 cm, stämpelmärkt ALF SVENSSON BJÄSTA SWEDEN
nr. 746481
Aktuellt bud:
4 300 kr
Utropspris: 8 000 kr
7h, 52m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Snedklaff med överdel 1800-tal 103 X 52 H=178
nr. 746845
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
7h, 52m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord furu 75 X 75 H=50
nr. 746846
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 53m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbord Engelsk stil med skinnklädd skiva 137 x 76 H= 76
nr. 746874
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 2 500 kr
7h, 55m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Herrbetjänt på hjul, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746483
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 56m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp 95 x 41 H= 192
nr. 746881
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 1 000 kr
7h, 56m, 8s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
2
3
4
...
11