Utropspris
Blankettbord 61 X 41 H=20
nr. 739461
250 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 58m, 29s
Spegel furu 90 X 70
nr. 739463
0 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 0m, 29s
Fåtölj, 1900-talets andra hälft, bredd 87 cm
nr. 739622
150 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 0m, 29s
Fåtölj m. fotpall, Yngve Ekström, "Lamino"
nr. 739464
4 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
8h, 1m, 29s
Soffa i sammet, 1900-talets andra hälft, längd 145 cm
nr. 739623
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
8h, 2m, 29s
Karmstolar 2 st + stolar 2 st, Gustaviansk-stil, 1900-tal
nr. 739624
100 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 4m, 29s
Skinnfåtölj, 1900-talets andra hälft, bredd 80 cm
nr. 739643
250 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 6m, 29s
Snurrpall, 18/1900-tal, svärtat trä
nr. 739648
400 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 10m, 29s
Bord, Nyrenässans, 1800-tal, mahogny, 85 X 51 X 72 cm
nr. 739650
250 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 12m, 29s
Pallar Blå Station ett par H=65
nr. 739528
500 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 13m, 29s
Klaffbord, björk, 1900-talets första hälft, 85 X 67 X 71 cm
nr. 739652
0 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 14m, 29s
Stolar, 2+2, 1900-talets mitt, B=56
nr. 739665
0 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 16m, 29s
Stolar, 8 st, Källemo "Cobra"
nr. 739672
350 kr
Utropspris: 2 000 kr
8h, 18m, 29s
Stol, gustaviansk, 1800-tal
nr. 739536
100 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 21m, 29s
Bord m. kopparskiva, D = 60, H = 58, jugend
nr. 739540
350 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 25m, 29s
Snurrstol, Overman, plast och stål
nr. 739541
150 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 26m, 29s
Marmorbyrå, gustaviansk stil, 2 lådor, 80 x 44, H = 76
nr. 739543
900 kr
Utropspris: 1 500 kr
8h, 28m, 29s
Öronlappsfåtölj, skinn och trä, tot H = 113
nr. 739547
900 kr
Utropspris: 1 000 kr
8h, 32m, 29s
Stolar, 2 st, 1960-tal
nr. 739548
500 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 33m, 29s
Vitrinskåp, England, omkr. år 1900, 140 x 42, H = 215
nr. 739550
2 000 kr
Utropspris: 4 000 kr
8h, 35m, 29s
Matbord rokokostil 180 X 120 H=76 + 3 iläggsskivor a60 tot L=360
nr. 739551
700 kr
Utropspris: 2 000 kr
8h, 36m, 29s
Skåpsdörrar, ett par, 1800-tal, 172 x 54
nr. 739555
100 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 40m, 29s
Skåp, ek, 2000-tal, 184 X 48 X 121
nr. 739691
0 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 46m, 29s
Sängbord, ett par, teak, 1960-tal, 48 x 34, H = 53
nr. 739588
450 kr
Utropspris: 800 kr
9h, 6m, 29s
15
15