Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Möbler & Speglar
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Snurrfåtölj + pall, Blå station
nr. 746719
Aktuellt bud:
5 600 kr
Utropspris: 7 000 kr
4h, 41m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard, Alf Svensson, Bjästa Möbler, 1960-tal, ek, dörrar med flätad rotting, 179 X 72 X 45 cm, stämpelmärkt ALF SVENSSON BJÄSTA SWEDEN
nr. 746481
Aktuellt bud:
4 100 kr
Utropspris: 8 000 kr
1d, 4h, 3m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Yngve Ekström, fåtölj "Lamino", ek & fårskinn
nr. 747470
Aktuellt bud:
4 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 3h, 44m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar 6 st, Niels O Møller, JL Møller Möbelfabrik, 1960-tal, teak, sitsar klädda i konstskinn, sitthöjd 44 cm
nr. 748319
Aktuellt bud:
2 100 kr
Utropspris: 8 000 kr
6d, 4h, 38m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matstolar Blåstation 4 st
nr. 746701
Aktuellt bud:
1 700 kr
Utropspris: 3 000 kr
4h, 31m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ölbackar, 2 st, H=36 och mindre
nr. 746559
Aktuellt bud:
1 300 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 4h, 41m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bänk/blombord Mellemstrands Norge betsad teak 150 X 37 H=34
nr. 746950
Aktuellt bud:
1 200 kr
Utropspris: 4 000 kr
1d, 4h, 38m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pall aluminium
nr. 746700
Aktuellt bud:
1 100 kr
Utropspris: 600 kr
4h, 30m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sekretär, Gustaviansk, 1700-tal, mahogny med kalkstensskiva, mässingsbeslag, snäpplås, klaff med bakomliggande lådinredning, 102 X 48 X 125 cm, två nycklar
nr. 746424
Aktuellt bud:
1 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
1d, 3h, 1m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fotpall, 1900-talets mitt, längd 55 cm
nr. 746501
Aktuellt bud:
1 000 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 4h, 15m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard med bokhylla, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, ek, 1960-tal, 184 X 36 X 135 cm
nr. 746478
Aktuellt bud:
950 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 3h, 59m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Däckstolar ett par, 2000-tal, bredd 63 cm, hopfällbara, avtagbara fotstöd
nr. 746507
Aktuellt bud:
900 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 4h, 17m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
Aktuellt bud:
900 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 0m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsgrupp konstrotting bord med glasskiva D=89 H=73 + 6 st stolar
nr. 746540
Aktuellt bud:
850 kr
Utropspris: 1 500 kr
3h, 2m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel rotting 1900-talets mitt 80 X 66
nr. 746960
Aktuellt bud:
800 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 3h, 1m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsgrupp metall MBM, bord 160 X 90 H=71 + 6 karmstolar
nr. 746966
Aktuellt bud:
800 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 3h, 6m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Paraplyställ, gjutjärn, 1900-talets senare hälft, H=70
nr. 747072
Aktuellt bud:
800 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 4h, 13m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pall, böjträ, fårskinn, 1900-talets senare hälft, H=48
nr. 746348
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 500 kr
3h, 7m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar, 3 st, Supernatural by Ross Lovegrove
nr. 746379
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
4h, 5m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Solspegel, Italien, 1900-talets andra hälft, diameter 60 cm
nr. 746386
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 600 kr
4h, 19m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barstolar Blåstation ett par
nr. 746691
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 1 000 kr
4h, 26m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljuskrona, mässing, h = 122 cm
nr. 747400
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 4h, 57m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vitrinskåp 95 x 41 H= 192
nr. 746881
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 4h, 7m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Solstolar, ett par, m. fotstöd, 1960-70-tal, trä och textil
nr. 747232
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 4h, 57m, 26s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
2
3
4
5
6
7
...
12
1
2
3
4
...
12