Utropspris
Bockar 2 st, metall, höj och sänkbara
nr. 746935
175 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 2h, 13m, 21s
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 1h, 35m, 21s
Skrivbordsstol, ek, 1900-talets första hälft
nr. 747289
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 0h, 45m, 21s
nr. 746409
150 kr
Utropspris: 500 kr
2h, 13m, 21s
Vägghylla, 1950-tal, 3 gavlar, 6 hyllplan, bredd 80 cm
nr. 746627
150 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 2h, 27m, 21s
Läkarpall
nr. 746692
150 kr
Utropspris: 400 kr
1h, 35m, 21s
Stolar 4st Blå Station, metall & böjträ Gulnade
nr. 746770
150 kr
Utropspris: 1 200 kr
1d, 0h, 16m, 21s
Piedestaler ett par, gjutjärn, 1900/2000-tal, höjd 62 cm
nr. 746898
150 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 1h, 27m, 21s
Piedestal, gjutjärn och stenskiva, höjd 73 cm
nr. 746902
150 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 1h, 33m, 21s
Trädgårdssoffa, gjutjärn och trä, 1900/2000, längd 125 cm
nr. 746904
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 1h, 37m, 21s
Vikvägg, trä och band, H = 165, B = 120
nr. 747168
150 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 1h, 16m, 21s
Skrivbord, elektriskt höj- och sänkbart, 200 x 80
nr. 747448
150 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 0h, 42m, 21s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 2h, 17m, 21s
Fåtöljer ett par teak textil 2000-tal
nr. 747469
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 0h, 51m, 21s
Matgrupp, bord, 4 stolar, 2 iläggsskivor, 1900-talets slut, H 73 cm D 110-200 cm
nr. 747528
150 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 0h, 34m, 21s
Barnbänk, B = 90, H = 53
nr. 747549
150 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 0h, 30m, 21s
Pall, Rokoko-stil, 1900-tal + fotpall , höjd 43 cm och lägre
nr. 746406
125 kr
Utropspris: 400 kr
2h, 7m, 21s
nr. 746408
125 kr
Utropspris: 800 kr
2h, 11m, 21s
nr. 746477
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 1h, 5m, 21s
Spegel, 1960-tal, ek, 120 X 45 cm
nr. 746491
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 1h, 19m, 21s
Cafebord B=90 + trädgårsslang/vinda
nr. 746717
125 kr
Utropspris: 500 kr
1h, 48m, 21s
Bord H=76 + spånkoffert
nr. 746773
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 0h, 18m, 21s
Solstolar ett par, Mio + sidobord i trä
nr. 746879
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 1h, 11m, 21s
Piedestal H=101
nr. 746956
125 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 0h, 5m, 21s