Utropspris
nr. 746607
500 kr
Utropspris: 3 000 kr
14h, 21m, 55s
Matbord Carl Malmsten furu 1970-tal 1810 X 86 H=73
nr. 746844
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 30m, 55s
Hurtsskrivbord, m. 3 hurtsar, 200 x 60, H = 72
nr. 746889
500 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 39m, 55s
Korgstolar 4 st bambu rotting
nr. 746965
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 12h, 33m, 55s
Fåtölj med fotpall, "Timeout" Conform, skinn, 2000-tal, bredd 78 cm
nr. 746813
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
1d, 14h, 55m, 55s
Stolar 6st ek 1960-tal
nr. 747012
450 kr
Utropspris: 1 200 kr
1d, 12h, 47m, 55s
Fåtölj med fotpall "Select" Roger Persson, Swedese, 2000-tal, fast stoppad tygklädsel, nackkudde i skinn, stålunderrede
nr. 747146
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
3d, 14h, 25m, 55s
Arkivskåp, 9 st, plåt, 41 x 63, H = 132
nr. 747214
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 14h, 16m, 55s
Herrbetjänt på hjul, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746483
400 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 35m, 55s
Skrivbordsstol, Höganäs Officeline, ställbar
nr. 746816
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 12h, 27m, 55s
Snedklaff med överdel 1800-tal 103 X 52 H=178
nr. 746845
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 31m, 55s
Piedestal, gjutjärn, H = 63, D = 32
nr. 747288
400 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 13h, 4m, 55s
Pinnstol "Mademoiselle" Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken 1960-tal
nr. 747685
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 13h, 47m, 55s
Spegel 1800-tal 74x87
nr. 747720
400 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 12h, 48m, 55s
Spegel, 1900-talets mitt, 117 X 84 cm
nr. 746641
350 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 43m, 55s
Bordsunderrede, gjutjärn, höjd 72 cm
nr. 747007
350 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 5m, 55s
Byrå, 1900-talets senare hälft, H=88 B=102
nr. 747160
350 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 14h, 47m, 55s
Vitrinskåp Gustaviansk stil med belysning 88 X 38 H=153
nr. 747333
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 13h, 38m, 55s
Spegel, 1960-tal, ek, 120 X 45 cm
nr. 746491
300 kr
Utropspris: 600 kr
13h, 39m, 55s
Parasollfot, diameter 58 cm
nr. 746762
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 14h, 43m, 55s
Stolar 6 st
nr. 746916
300 kr
Utropspris: 500 kr
13h, 49m, 55s
Fåtölj ställbar metall konstskinn
nr. 746962
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 12h, 31m, 55s
Drinkvagn, 1900-talets slut, H=72 L=81
nr. 747071
300 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 13h, 39m, 55s
nr. 747100
300 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 5m, 55s