Utropspris
Stolar 6st Svante Skogh
nr. 747718
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 19h, 5m, 22s
Spegel renässansstil 94x59
nr. 747719
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 6m, 22s
Stolar ett par + pelarbord 1800-tal, 60x44 H=68 & mindre
nr. 747723
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 10m, 22s
Köksö trä & kakel, 49x38 H=87
nr. 747724
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 19h, 11m, 22s
Stolar 3st bla 1800-tal
nr. 747725
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 12m, 22s
Piedestal, stolar 2st + sängbord, björk, H=80 & mindre
nr. 747727
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 13m, 22s
Pinnstolar 2+1
nr. 747728
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 14m, 22s
Sideboard Gunnar Myrstrand & Sven Engström för Skaraborg, 160x45 tot H = 93
nr. 747731
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 19h, 16m, 22s
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 747738
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 20h, 45m, 22s
nr. 747769
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 20h, 2m, 22s
Soffbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, skinnklädd skiva, 56 X 92 X 140 cm
nr. 747771
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 20h, 4m, 22s
Klappstolar 7 st + bord 1 st, Ikea
nr. 747785
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 20h, 30m, 22s
Barnresesäng + babykorg
nr. 747822
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 20h, 1m, 22s
Campingset
nr. 747853
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 21m, 22s
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal, bonad björk, längd 120 och 136 cm
nr. 748287
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 20h, 19m, 22s
Omklädningsskåp, 1900-talets andra hälft, metall, 200 X 120 X 54 cm
nr. 748296
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 20h, 17m, 22s
Skinnsoffor 2 st, 1900-talets slut, längd 140 och 185 cm
nr. 748327
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 20h, 29m, 22s