Utropspris
Utropspris
Matbord "Superellips" Piet Hein och Bruno Mathsson, Fritz Hansen, Danmark, tillverkat 2014, 150 X 100 X 70 cm, två iläggsskivor
nr. 759915
6 800 kr
Utropspris: 5 000 kr
17h, 7m, 38s
Soffa Mitab stereo textil o stål l=230
nr. 760031
100 kr
Utropspris: 5 000 kr
1d, 16h, 46m, 38s
Åkgräsklippare Stiga Villa classic
nr. 761526
1 900 kr
Utropspris: 5 000 kr
10d, 18h, 5m, 38s
Herrbyrå med klaff, Nissen & Gehl, Naver Collection, Danmark. 1990-tal, körsbär, 150 X 54 X 40 cm
nr. 759927
3 700 kr
Utropspris: 4 000 kr
17h, 19m, 38s
Stolar ett par teak textil IKEA Pigge
nr. 760854
450 kr
Utropspris: 3 000 kr
7d, 16h, 24m, 38s
Soffa och soffbord, producerad 1900 talets senare hälft, troligen i mellanöstern, b = 240 cm, djup 80 cm
nr. 761062
0 kr
Utropspris: 3 000 kr
7d, 16h, 37m, 38s
Matgrupp ek jugend, bord 195 + 3 st ilägg a49 och 12 stolar, officersbord från P6 enligt uppgift
nr. 761287
550 kr
Utropspris: 3 000 kr
9d, 17h, 5m, 38s
Bord NK ek med lådor 1900-talets första hälft 140 X 70 H=75
nr. 761559
50 kr
Utropspris: 3 000 kr
11d, 16h, 28m, 38s
Stolar, 2 st, Gustavianska, 1800-tal, Svenska modellen
nr. 761568
350 kr
Utropspris: 3 000 kr
11d, 16h, 34m, 38s
Affärsdisk 1900-talets mitt 200x60 H=90
nr. 759917
1 800 kr
Utropspris: 2 500 kr
16h, 39m, 38s
Trädgårdsgrupp troligen Bjärnum smide, bord med glasskiva D=85 H=68 + 4 stolar
nr. 761035
900 kr
Utropspris: 2 500 kr
8d, 16h, 35m, 38s
Slagbord, 1800 talets andra hälft, dubbla grindar, h = 80 cm, b = 134 cm, l = 69+45+69 cm
nr. 761433
550 kr
Utropspris: 2 500 kr
9d, 16h, 41m, 38s
Matbord, stolar 8 st, 1900-talets mitt, fyra iläggsskivor, längd 145-377 cm
nr. 759920
2 400 kr
Utropspris: 2 000 kr
17h, 13m, 38s
Vitrinskåp, 1900-talets mitt, 155 X 47 X 159 cm
nr. 759925
850 kr
Utropspris: 2 000 kr
17h, 17m, 38s
Trädgårdsstolar troligen Bjärnum smide med träsitsar 4 st H=97
nr. 759930
1 300 kr
Utropspris: 2 000 kr
16h, 46m, 38s
Bordsspegel, 1900-talets mitt, mässing och teak, diameter 40 cm, höjd 50 cm
nr. 760100
1 900 kr
Utropspris: 2 000 kr
18h, 35m, 38s
Soffa, Kinnarps, 2000-tal, 218 X 85 X 121 cm
nr. 760163
175 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 16h, 35m, 38s
Trädgårdsgrupp, Hillerstorp, karmstolar 6 st, bord med 2 iläggsskivor, betsad furu, bordets längd 160-280 cm
nr. 760194
2 100 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 16h, 53m, 38s
El-sängar 2 st, Hästens, 90 X 200 cm, 2 fjärrkontroller
nr. 760378
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 16h, 17m, 38s
Skrivbord, 1960-tal, palisander 150 X 80 X 72 cm, cites-intyg medföljer
nr. 761085
1 200 kr
Utropspris: 2 000 kr
7d, 16h, 59m, 38s
Soffgrupp skinn trä, soffa L=195 + paret fåtöljer
nr. 761325
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
10d, 16h, 14m, 38s
Matbord i massiv ek, 1900-talets andra hälft, 190 X 75 X 74 cm
nr. 761483
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
9d, 17h, 55m, 38s
Matbord i körsbär, 1900 talets andra hälft, Frankrike/Belgien, 181 x 118 cm, 3 iläggsskivor a 46 cm, h = 76 cm
nr. 761495
250 kr
Utropspris: 2 000 kr
9d, 18h, 19m, 38s
Canapé nyrokoko 1800-tal L=200
nr. 761544
350 kr
Utropspris: 2 000 kr
11d, 16h, 19m, 38s
22
22