Utropspris
Utropspris
nr. 746424
2 000 kr
Utropspris: 8 000 kr
12h, 40m, 47s
nr. 746481
4 300 kr
Utropspris: 8 000 kr
13h, 42m, 47s
nr. 748319
3 600 kr
Utropspris: 8 000 kr
5d, 14h, 17m, 47s
Yngve Ekström, fåtölj "Lamino", ek & fårskinn
nr. 747470
4 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
4d, 13h, 23m, 47s
Skåp Kina 1900-taleta andra hälft 125 X 69 H=190
nr. 747362
300 kr
Utropspris: 5 000 kr
3d, 14h, 12m, 47s
Fåtölj med fotpall, "Timeout" Conform, skinn, 2000-tal, bredd 78 cm
nr. 746813
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
1d, 15h, 6m, 47s
Bänk/blombord Mellemstrands Norge betsad teak 150 X 37 H=34
nr. 746950
1 200 kr
Utropspris: 4 000 kr
14h, 17m, 47s
Skinnsoffor ett par L=200
nr. 746959
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
1d, 12h, 39m, 47s
Trädgårdsgrupp metall MBM, bord 160 X 90 H=71 + 6 karmstolar
nr. 746966
800 kr
Utropspris: 4 000 kr
1d, 12h, 45m, 47s
Fåtölj med fotpall "Select" Roger Persson, Swedese, 2000-tal, fast stoppad tygklädsel, nackkudde i skinn, stålunderrede
nr. 747146
450 kr
Utropspris: 4 000 kr
3d, 14h, 36m, 47s
nr. 746607
500 kr
Utropspris: 3 000 kr
14h, 32m, 47s
Säng, elektrisk, Jensen, exklusive, 105 x 200
nr. 746911
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
13h, 58m, 47s
Skrivbord Engelsk stil med skinnklädd skiva 137 x 76 H= 76
nr. 746874
200 kr
Utropspris: 2 500 kr
13h, 45m, 47s
nr. 746477
1 000 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 36m, 47s
nr. 746478
950 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 38m, 47s
Stolar 10 st barockstil
nr. 746790
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 5m, 47s
Matbord Carl Malmsten furu 1970-tal 1810 X 86 H=73
nr. 746844
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 41m, 47s
Snedklaff med överdel 1800-tal 103 X 52 H=178
nr. 746845
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 42m, 47s
Spegel rotting 1900-talets mitt 80 X 66
nr. 746960
800 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 12h, 40m, 47s
Korgstolar 4 st bambu rotting
nr. 746965
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 12h, 44m, 47s
Vitrinskåp med belysning, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=185 B=97
nr. 747133
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 14h, 20m, 47s
Vagga, 1700-talets senare del, L = 94
nr. 747275
250 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 13h, 8m, 47s
Bockbord, furu, 1900-tal, 205 x 108, H = 76
nr. 747307
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 13h, 27m, 47s
Skolstolar med skrivskiva 17st
nr. 747356
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 14h, 7m, 47s