Utropspris
Karmstolar 11 st, stapelbara, 2010-tal
nr. 745785
650 kr
Utropspris: 1 500 kr
5h, 23m, 0s
Soffbord, 1960-tal, palisander med skinnklädd skiva, 150 X 56 X 50 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 745787
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
5h, 25m, 0s
Sortimenthylla plåt 99x31 H=67
nr. 745867
400 kr
Utropspris: 500 kr
5h, 29m, 0s
Soffbord "Sesam" Sven Staaf Tingströms, 1960/70-tal, palisander, utfällbar skiva, diameter 150 cm, höjd 58 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 745797
400 kr
Utropspris: 2 000 kr
5h, 31m, 0s
Vitrinskåp, 1900-talets slut, 185 X 80 X 31 cm
nr. 745801
100 kr
Utropspris: 600 kr
5h, 33m, 0s
Pinnstolar 4 st, 1900-talets mitt, björk
nr. 745802
600 kr
Utropspris: 600 kr
5h, 35m, 0s
Stolar 3 st, 1960-tal, ek, klädda sitsar
nr. 745803
75 kr
Utropspris: 500 kr
5h, 37m, 0s
Matbord, 1950-tal, skiva i teak, ben i ek126 X 84 X 75 cm + 2 utdragsskivor
nr. 745804
350 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 39m, 0s
El-sängar ett par, 2010-tal, 90 X 200 cm
nr. 745812
1 200 kr
Utropspris: 3 000 kr
5h, 43m, 0s
Matbord, 1960/70-tal, skiva i palisander, underrede i bambu, rotting och mässing, längd 180 cm, bredd 90, höjd 72 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 745815
175 kr
Utropspris: 3 000 kr
5h, 45m, 0s
Utdragssäng, nyrenässans, furu, bäddmått = ca 170 x 80 o mindre
nr. 745908
75 kr
Utropspris: 800 kr
5h, 59m, 0s
Skrivbord, nyrenässans, 5 lådor, 119 x 58, H = 78
nr. 745909
250 kr
Utropspris: 1 200 kr
6h, 0m, 0s
Gungstol, Isabella, Karl Axel Adolfsson, Gemla, 1900-talets mitt
nr. 745910
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
6h, 1m, 0s
Gungstol, Nesto, 1950/60-tal
nr. 745827
250 kr
Utropspris: 600 kr
6h, 3m, 0s
Serveringsvagn, trä glas & metall, tot L = 80 H=68
nr. 745912
100 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 3m, 0s
Byrå, teak, 1960-tal, 60 X 32 X 72 cm
nr. 745828
150 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 5m, 0s
Stolar 6 st 1950-60-tal stålrör galon
nr. 745914
200 kr
Utropspris: 1 500 kr
6h, 5m, 0s
Trädgårdskarmstolar 3st, stål & trä KWA
nr. 745915
125 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 6m, 0s
Elefantfotpall Wibe
nr. 745916
125 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 7m, 0s
Plåtskänk 66x38 H=61
nr. 745715
150 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 9m, 5s
Trädgårdsstolar hopfällbara 2+2, smide & ´trä
nr. 745919
250 kr
Utropspris: 600 kr
6h, 10m, 0s
Trädgårdskarmstolar 4st, hopfällbara
nr. 745920
1 100 kr
Utropspris: 800 kr
6h, 11m, 0s
Stolar 2st + pelarbord B=53
nr. 745938
75 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 18m, 0s
Stolar 3st barockstil, skinn & ek
nr. 745939
75 kr
Utropspris: 800 kr
6h, 19m, 0s
16
16