Utropspris
Byrå, England 1700-tal, mahogny, stenskiva, mässingsbeslag, 104 X 52 X 99 cm
nr. 741581
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
12h, 16m, 51s
Spegel, Gustaviansk-stil, 1900-tal, 120 X 52 cm
nr. 741618
550 kr
Utropspris: 600 kr
12h, 50m, 51s
Vägghyllor, "Floating shelf", L=80 och mindre
nr. 741619
75 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 52m, 51s
Väggskåp, teak, 1900-talets senare, H=52 L=90
nr. 741629
250 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 12m, 51s
Bryggeristolar 11 st, snarlika, 1900-talets första hälft
nr. 741630
750 kr
Utropspris: 1 000 kr
13h, 14m, 51s
Skinnsoffa, Norell, 1900-talets senare hälft, L=215
nr. 741679
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
13h, 18m, 51s
Soffbord, ek, 2000-tal, D=90 H=52
nr. 741680
200 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 20m, 51s
Spegel, 18/1900-tal, 138 X 74 cm
nr. 741710
75 kr
Utropspris: 800 kr
13h, 26m, 51s
Sidobord ett par, Ikea PS, trä plast och metall, , 48 X 48 X 48 cm
nr. 741713
75 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 28m, 51s
Utdragssoffa, allmoge 1800-tal, längd 188 cm
nr. 741722
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
13h, 34m, 51s
Dekorelement och delar till möbler, höjd 112 cm och lägre
nr. 741726
125 kr
Utropspris: 300 kr
13h, 36m, 51s
Dekorelement och delar till möbler,
nr. 741765
125 kr
Utropspris: 300 kr
13h, 46m, 51s
Pallar 6 st, Jula, metall, höjd 45 cm
nr. 741777
50 kr
Utropspris: 300 kr
13h, 48m, 51s
Pallar 4 st, Ikea, höjd 45 cm
nr. 741778
350 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 18m, 51s
Byrå, teak, 1960-tal, 76 X 38 X 70 cm
nr. 741779
300 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 11h, 20m, 51s
Trädgårdsbord, teak, karmstolar 4 st, furu, bordets längd 150 cm
nr. 741782
300 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 11h, 22m, 51s
Hatthylla, aluminium och trä, 1900-tal, längd 115 cm
nr. 741788
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 28m, 51s
Gjutjärnsgavlar ett par, 1900-talets första hälft, höjd 80 cm
nr. 741799
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 36m, 51s
Spegel, 2000-tal, diameter 120 cm
nr. 741845
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 18m, 51s
Snurrfåtölj, rotting & bambu
nr. 741861
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 34m, 51s
Trädgårdsstolar 6 st, 1900-talets andra hälft
nr. 741868
1 700 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 12h, 40m, 51s
Piedestaler 2 st, höjd 85 cm och lägre
nr. 741876
100 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 12h, 44m, 51s
Hatthylla, 1900-talets andra hälft, längd 110 cm
nr. 741877
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 46m, 51s
Hatthylla, Essem, 1900-talets andra hälft, längd 120 cm
nr. 741879
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 48m, 51s