Utropspris
Spegel, 1900-talets andra hälft, 119 X 90 cm
nr. 747466
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 14m, 50s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 56m, 50s
Hurts, furu, 1970-tal, Ikea, 80 X 48 X 58 cm
nr. 747451
100 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 54m, 50s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 190 X 84 cm
nr. 747398
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 36m, 50s
Vitrinskåp med belysning, Ikea, 188 X 45 X 42 cm
nr. 747391
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 30m, 50s
Kista, 1800-tal, 107 X 68 X 47 cm
nr. 747386
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 26m, 50s
Hylla, Ikea, 150 X 80 X 40 cm
nr. 747383
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 24m, 50s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 747361
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 12m, 50s
Barnstol
nr. 747348
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 10m, 50s
nr. 747336
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 4m, 50s
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 16h, 52m, 50s
Stolar, 3 st, Campus by Lammhults
nr. 747210
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 54m, 50s
karmstolar, 17 st, Kinnarps, stapelbara om 5, B=56
nr. 747208
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 15h, 50m, 50s
Bord med förvaring, höjd 60 cm
nr. 747167
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 48m, 50s
Snurrfåtölj, 1970-tal, skinn
nr. 747166
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 15h, 46m, 50s
nr. 747165
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 15h, 44m, 50s
Buffé, bonad björk, 1900-talets första hälft, 170 X 57 X 104 cm
nr. 747164
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 14m, 50s
nr. 747163
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 12m, 50s
nr. 747162
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 10m, 50s
Byrå, 1900-talets senar hälft, H=70 B=50
nr. 747161
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 18h, 8m, 50s
Byrå, 1900-talets senare hälft, H=88 B=102
nr. 747160
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 6m, 50s
Lampbord, 1900-talets slut, H=62 B=70
nr. 747159
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 18h, 4m, 50s
nr. 747153
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 58m, 50s
Herrbetjänt med byxpress, höjd 100 cm
nr. 747152
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 17h, 56m, 50s