Utropspris
Skrivbordsstol, 1900-talets mitt, björk, klädd och stoppad sits och rygg
nr. 748420
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 11h, 54m, 3s
Fällbord, 1800-tal, skiva i masurbjörk, diameter 72 cm
nr. 748419
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 11h, 52m, 3s
Byrå, 1800-tal, mahogny, 89 X 50 X 94 cm
nr. 748417
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 11h, 48m, 3s
Klaffbord + 4 klappstolar, teak, 2000-tal, bordet 130 X 70 X 72 cm
nr. 748412
350 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 46m, 3s
Karmstol, ek, klädd sits, 1800-talets slut
nr. 748411
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 11h, 44m, 3s
Byrå, 1800-tal valnöt, 92 X 47 X 95 cm
nr. 748410
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 42m, 3s
nr. 748409
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 11h, 40m, 3s
nr. 748405
125 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 34m, 3s
nr. 748400
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 11h, 32m, 3s
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 11h, 30m, 3s
nr. 748337
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 11h, 2m, 3s
Bordsspegel, Glasmäster Markaryd, 1960-tal, höjd 44 cm
nr. 748335
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 11h, 0m, 3s
Dynor till trädgårdsstolar 6 st, Benetton
nr. 748329
125 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 10h, 52m, 3s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 10h, 48m, 3s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
125 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 46m, 3s
Spegel, 1900-talets mitt, 127 X 71 cm
nr. 748324
300 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 10h, 44m, 3s
Byrå, Danmark, 1960-tal, teak, 79 X 40 X 92 cm
nr. 748323
550 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 10h, 42m, 3s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 10h, 38m, 3s
Kamferkista, Kina, 1900-talets andra hälft, 105 X 58 X 55 cm
nr. 748317
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 13h, 8m, 3s
nr. 748316
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 13h, 6m, 3s
Gungstol, ek med flätad sits, 1900-talets andra hälft
nr. 748315
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 13h, 4m, 3s
Spegel 1930/40-tal, blästrad dekor, 94 X 42 cm
nr. 748309
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 12h, 52m, 3s
Spegel, 1900-talets mitt, överstycke med intarsia, 88 X 43 cm
nr. 748306
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 12h, 48m, 3s
Speglar 2 st, 1900-talets andra hälft, höjd 81-82 cm
nr. 748305
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 12h, 46m, 3s