Utropspris
Väggskåp, ek, 1900-talets senare hälft, H=70 B=51
nr. 748788
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 8h, 49m, 23s
Sekretär, 1900-talets senare hälft, H=104 B=110
nr. 748786
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 8h, 45m, 23s
Skrivpulpet på hjul, engelskstil, 1900-talets slut, H=89 B=61
nr. 748785
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 8h, 43m, 23s
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 8h, 39m, 23s
Hörnskåp, 1800-tal, mahogny, 99 X 57 X 145 cm, en nyckel
nr. 748780
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 8h, 37m, 23s
Dagbädd, 1900-talets första hälft, 175 X 65 X 66 cm
nr. 748779
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 10h, 39m, 23s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 146 X 70 X 35 cm
nr. 748743
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 10h, 9m, 23s
Vitrinskåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, inbyggd belysning, 175 X 119 X 46 cm
nr. 748739
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 10h, 7m, 23s
nr. 748729
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 9h, 55m, 23s
Trädgårdsstolar 4 st, furu, hopfällbar + bord i teak
nr. 748726
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 9h, 53m, 23s
Rullklaffsekretär, 1950-tal, teak, 86 X 46 X 98 cm
nr. 748632
250 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 9h, 39m, 23s
nr. 748620
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 9h, 27m, 23s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 9h, 25m, 23s
Pianopall, 1900-talets mitt, längd 64 cm
nr. 748618
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 9h, 23m, 23s
nr. 748616
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 9h, 21m, 23s
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
125 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 19m, 23s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
100 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 9h, 15m, 23s
Lounge chair, Hay Hee, metall, 2000-tal, B=64
nr. 748577
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 9h, 13m, 23s
Bokhyllor, 2 st, teak, 1900-talets senare hälft, H=182 B=84
nr. 748576
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 9h, 11m, 23s
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
150 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 9h, 9m, 23s
Bänkar, ett par, "Molger" Ikea, L=78 H=50
nr. 748574
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 9h, 7m, 23s
Skänk/disk, 1900-talets tidigare hälft, H=90 L=166 B=66
nr. 748569
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 8h, 57m, 23s
Serveringsvagn, 1900-talets senare hälft, H=61 L=70
nr. 748551
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 8h, 55m, 23s
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
100 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 47m, 23s