Utropspris
Herrbetjänter, ett par, H=106
nr. 748503
400 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 9m, 15s
Kryddhylla , Reda, 39 X 23 X 22 cm + en lös kryddburk Boet
nr. 748461
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 13h, 11m, 15s
Spegel, 1900-talets mitt, 109x46
nr. 748459
200 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 13h, 7m, 15s
Skinnfåtöljer 2 st, 1900-talets andra hälft, bredd 110 cm
nr. 749208
1 300 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 12h, 58m, 15s
Stolar, 20 st, stapelbara
nr. 748423
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 12h, 31m, 15s
Fåtölj, Yngve Ekström Swedese, 1950-tal, teakfanér, fårskinn
nr. 748421
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 12h, 27m, 15s
Skrivbordsstol, 1900-talets mitt, björk, klädd och stoppad sits och rygg
nr. 748420
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 25m, 15s
Fällbord, 1800-tal, skiva i masurbjörk, diameter 72 cm
nr. 748419
150 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 23m, 15s
Byrå, 1800-tal, mahogny, 89 X 50 X 94 cm
nr. 748417
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 19m, 15s
Klaffbord + 4 klappstolar, teak, 2000-tal, bordet 130 X 70 X 72 cm
nr. 748412
400 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 17m, 15s
Karmstol, ek, klädd sits, 1800-talets slut
nr. 748411
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 12h, 15m, 15s
Byrå, 1800-tal valnöt, 92 X 47 X 95 cm
nr. 748410
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 13m, 15s
nr. 748409
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 12h, 11m, 15s
nr. 748405
300 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 5m, 15s
nr. 748400
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 12h, 3m, 15s
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 12h, 1m, 15s
nr. 748337
125 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 11h, 33m, 15s
Bordsspegel, Glasmäster Markaryd, 1960-tal, höjd 44 cm
nr. 748335
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 31m, 15s
Dynor till trädgårdsstolar 6 st, Benetton
nr. 748329
400 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 23m, 15s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 11h, 19m, 15s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 17m, 15s
Spegel, 1900-talets mitt, 127 X 71 cm
nr. 748324
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 15m, 15s
Byrå, Danmark, 1960-tal, teak, 79 X 40 X 92 cm
nr. 748323
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 13m, 15s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 9m, 15s