Utropspris
Fåtöljer, 2 st, snarlika, 1900-talets senare hälft, B=70
nr. 749050
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 18h, 8m, 14s
Arbetsstol, Stokke, ställbar
nr. 749080
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 36m, 14s
Byrå, 1800-tal, avlutad furu, 121 X 92 X 50 cm
nr. 749105
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 19h, 14m, 14s
Fåtöljer, ett par + soffbord i rotting, 19/2000-tal
nr. 749112
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 19h, 22m, 14s
Fåtölj med fotpall, skinn, 1900-talets senare hälft, B=83
nr. 749148
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 22m, 14s
Sekretär, Gustaviansk, 1700-tal, mahogny med kalkstensskiva, mässingsbeslag, snäpplås, klaff med bakomliggande lådinredning, 102 X 48 X 125 cm, två nycklar
nr. 749152
50 kr
Utropspris: 8 000 kr
5d, 17h, 24m, 14s
Trädgårdsstolar 4 st, Sunfun, metall och teak, 2000-tal
nr. 749179
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 17h, 40m, 14s
Hatthylla, Rio, längd 100 cm
nr. 749184
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 44m, 14s
Varuvagn, längd 100 cm
nr. 749193
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 17h, 48m, 14s
Vitrinskåp med inbyggd belysning, 173 X 70 X 39 cm
nr. 749199
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 52m, 14s
nr. 749201
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 17h, 56m, 14s
Bord med stenskiva, 138 X 78 X 75 cm
nr. 749223
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 24m, 14s
Barbord, 180 X 65 X 110 cm
nr. 749242
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 18h, 48m, 14s
Skåp 4 st + byrå, 1970-tal, ek, bredd 60-80 cm
nr. 749259
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 58m, 14s
Hurtsar 2 + 1 , 1900-talets andra hälft, höjd 28-56 cm
nr. 749260
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 0m, 14s
Spegel, 1980-tal, 86 X 100 cm
nr. 749263
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 19h, 6m, 14s
Spegel, 1900-talets andra hälft 53 X 44 cm
nr. 749331
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 24m, 14s
Hammock/vilstol, 2000-tal, höjd 189 cm
nr. 749337
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 34m, 14s
Salongsbord, avlutad furu, 1800-tal, H=74 L=104
nr. 749493
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 19h, 8m, 14s
Canapé 1800-tal L=186 cm
nr. 749518
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 19h, 9m, 14s
Karmstolar 4 st, Italien 1900/2000-tal
nr. 748256
0 kr
Utropspris: 400 kr
18h, 34m, 14s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 17h, 18m, 14s
Byrå, 1800-tal, mahogny, 89 X 50 X 94 cm
nr. 748417
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 18m, 14s
Serveringsvagn, 1900-talets senare hälft, H=61 L=70
nr. 748551
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 17h, 26m, 14s