Utropspris
Soffbord, 2 st, 2000-tal, H=53 D=95 cm
nr. 747934
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 16h, 24m, 58s
Bord, skiva i trä, underrede i metall, 1900-talets slut, D70 cm, H61 cm
nr. 747962
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 16h, 30m, 58s
Soffbord, 1900-talets tidigare hälft, H=69 L=103
nr. 747975
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 32m, 58s
Soffbord, Skovby Danmark, ek, L=133 H=52
nr. 747983
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 16h, 36m, 58s
Skrivbordsstolar 2 st, "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748005
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 16h, 58m, 58s
nr. 748008
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 17h, 0m, 58s
Hörnskåp, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 748026
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 17h, 20m, 58s
Kistor 2 st 18 och 1900-tal, längd 87 cm och mindre
nr. 748167
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 16h, 42m, 58s
Pall, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, höjd 42 cm
nr. 748168
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 16h, 44m, 58s
Pinnstolar 3 st, 1900-talets andra hälft, björk
nr. 748205
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 15h, 28m, 58s
Skåp, allmoge, 1800-tal, senate bemålning, 189 X 103 X 40 cm
nr. 748206
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 15h, 30m, 58s
Stolar 4 st, ben i ek, skinnklädd sits och rygg, sitthöjd 49 cm
nr. 748226
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 16h, 10m, 58s
nr. 748227
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 16h, 12m, 58s
nr. 748229
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 16h, 16m, 58s
Skrivbordsstol "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748230
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 16h, 18m, 58s
Karmstolar 4 st, Italien 1900/2000-tal
nr. 748256
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 28m, 58s
Gungstol, ek med flätad sits, 1900-talets andra hälft
nr. 748315
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 17h, 28m, 58s
Kamferkista, Kina, 1900-talets andra hälft, 105 X 58 X 55 cm
nr. 748317
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 32m, 58s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 2m, 58s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 12m, 58s
Skinnsoffor 2 st, 1900-talets slut, längd 140 och 185 cm
nr. 748327
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
16h, 47m, 58s
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 54m, 58s
nr. 748400
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 56m, 58s
nr. 748409
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 16h, 4m, 58s