Utropspris
Caféstolar 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, sits och rygg klädda i galon
nr. 748016
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 9h, 48m, 13s
nr. 748017
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 9h, 50m, 13s
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal, bonad björk, längd 120 och 136 cm, höjd 91 cm, djup 31 och 27 cm
nr. 748287
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 9h, 17m, 13s
nr. 748296
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 9h, 15m, 13s
Hardcase på hjul, 70 X 49 X 43
nr. 746822
50 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 46m, 13s
Piedestaler 2 st, smide och gjutjärn, höjd 133 cm och lägre
nr. 746906
50 kr
Utropspris: 500 kr
9h, 16m, 13s
Golvljusstake, golvvas, bord i form av stop, höjd 58 cm och lägre
nr. 746992
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 52m, 13s
Hatthyllor 2 st 1950-tal, längd 97 cm och mindre
nr. 747009
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 8h, 26m, 13s
nr. 747099
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 9h, 20m, 13s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 9h, 24m, 13s
nr. 747135
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 9h, 28m, 13s
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 9h, 30m, 13s
Fåtölj med fotpall, 2000-tal, konstskinn
nr. 747145
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 40m, 13s
nr. 747153
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 9h, 56m, 13s
nr. 747162
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 10h, 8m, 13s
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 8h, 50m, 13s
nr. 747329
50 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 43m, 13s
nr. 747331
50 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 45m, 13s
nr. 747332
50 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 47m, 13s
Skrivbord och stol, 1900-talets slut, 136 X 64 X 77 cm
nr. 747335
50 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 49m, 13s
Barnstol
nr. 747348
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 9h, 8m, 13s
Kista, 1800-tal, 107 X 68 X 47 cm
nr. 747386
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 9h, 24m, 13s
Vitrinskåp med belysning, Ikea, 188 X 45 X 42 cm
nr. 747391
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 9h, 28m, 13s
nr. 747505
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 7h, 54m, 13s