Utropspris
Bord, allmoge, 1800-tal, H=35 D=34
nr. 748961
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 23h, 21m, 49s
Soffor, 2 st + soffbord, rotting, 1900-talets slut, L=128
nr. 749109
500 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 0h, 45m, 49s
Trädgårdsbord + 4 karmstolar, 1900/2000-tal, bordet132 X 71 X 67 cm
nr. 749204
500 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 23h, 29m, 49s
Piedestal, 1800-tal, H=49
nr. 748916
450 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 0h, 39m, 49s
Hundkorg, rotting, 90 X 60 X 42 cm
nr. 749206
450 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 33m, 49s
Skrivbordsstol, Kinnarps, ställbar
nr. 749286
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 0h, 32m, 49s
Butiksskylt med belysning, dubbelsidig, 1900-talets senare hälft, L=120 H=100
nr. 749343
450 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 23h, 9m, 49s
Vitrinskåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, inbyggd belysning, 175 X 119 X 46 cm
nr. 748739
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
5m, 49s
Pallar, 4 st, allmoge, 1800-tal, H=45 och mindre
nr. 748964
400 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 23h, 25m, 49s
Soffbord, 2000-tal, längd 150 cm
nr. 748943
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 23h, 1m, 49s
Sideboard, teak, 1960-tal, 120 X 39 X 64 cm
nr. 749261
350 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 0h, 29m, 49s
Gunghäst, 1900-talets första hälft, längd 132 cm
nr. 749803
350 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 41m, 49s
Fågelbad, metall, 1900-talets senare hälft, H=74
nr. 749058
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 23h, 43m, 49s
Stolar 2 st, Sven Markelius, Orkesterstolen, björk, stapelbara
nr. 749099
300 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 0h, 29m, 49s
Karmstolar 2 st Italien, 1900-talets andra hälft, kromat stålrör och konstskinn
nr. 749145
300 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 22h, 47m, 49s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 100 X 68 X 37 cm
nr. 749818
300 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 59m, 49s
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
22h, 37m, 49s
Spegel, 1900-talets första hälft, 103 X 69 cm
nr. 748801
250 kr
Utropspris: 400 kr
22h, 57m, 49s
Hurts, Stile, Neolt Italien, 1900-talets andra hälft, vit plast med lådor och hyllplan, H=78, 40 x 42 cm
nr. 749611
250 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 23h, 57m, 49s
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 750011
250 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 23h, 56m, 49s
Skrivpulpet på hjul, engelskstil, 1900-talets slut, H=89 B=61
nr. 748785
200 kr
Utropspris: 500 kr
22h, 41m, 49s
Väggskåp, ek, 1900-talets senare hälft, H=70 B=51
nr. 748788
200 kr
Utropspris: 500 kr
22h, 47m, 49s
Piedestal, 1800-tal, H=67
nr. 749056
200 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 23h, 41m, 49s
Hatthylla, aluminium, 1900-talets andra hälft, längd 100 cm
nr. 749189
200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 23h, 13m, 49s