Utropspris
Bord, metall med laminatskiva, 90 X 90 X 70 cm
nr. 747933
125 kr
Utropspris: 400 kr
2h, 43m, 33s
Piedestaler, 3 st, H=93 och mindre
nr. 747989
125 kr
Utropspris: 500 kr
3h, 9m, 33s
Pinnstolar 3 st, 1900-talets andra hälft, björk
nr. 748205
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 1h, 49m, 33s
Sideboard, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 165 X 45 X 74 cm
nr. 748259
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 2h, 53m, 33s
Soffbord, 1950-tal, 98 X 65 X 57 cm
nr. 748282
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 3h, 15m, 33s
nr. 748316
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 3h, 51m, 33s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 1h, 23m, 33s
nr. 748405
125 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 2h, 19m, 33s
Stolar, 20 st, stapelbara
nr. 748423
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 2h, 45m, 33s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 2h, 11m, 33s
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 1h, 25m, 33s
Väggskåp, ek, 1900-talets senare hälft, H=70 B=51
nr. 748788
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 35m, 33s
Piedestal, 1800-tal, H=49
nr. 748916
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 3h, 27m, 33s
Soffbord, Skovby Danmark, ek, L=133 H=52
nr. 747983
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
2h, 57m, 33s
Vinställ för väggmontage, metall, 93x101
nr. 747986
100 kr
Utropspris: 400 kr
3h, 3m, 33s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 120 X 54
nr. 748110
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 2h, 21m, 33s
Köksbord, 1950-tal, Perstorpsplatta, 90 X 75 X 74 cm
nr. 748185
100 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 3h, 17m, 33s
Skrivbordsstolar 2 st, "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748228
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 2h, 35m, 33s
Gungstol, 1900-talets mitt, björk, bredd 58 cm
nr. 748279
100 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 3h, 9m, 33s
Spegel 1930/40-tal, blästrad dekor, 94 X 42 cm
nr. 748309
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 3h, 37m, 33s
nr. 748337
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 1h, 47m, 33s
nr. 748400
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 2h, 17m, 33s
Kryddhylla , Reda, 39 X 23 X 22 cm + en lös kryddburk Boet
nr. 748461
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 3h, 25m, 33s
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
100 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 1h, 33m, 33s