Utropspris
Utropspris
Snurrfåtölj, 1970-tal, skinn
nr. 747166
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 7h, 29m, 40s
Skrivbord och stol, 1900-talets slut, 136 X 64 X 77 cm
nr. 747335
50 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 34m, 40s
Hyllor 4 st, 90 X 40 X 80 cm och mindre
nr. 747390
350 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 38m, 40s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 190 X 84 cm
nr. 747398
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 9h, 19m, 40s
Kökssoffa, 1800-tal, längd 152 cm
nr. 747404
175 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 46m, 40s
Serveringsvagn, Ikea, "Trendig 2013", björk, längd 117 cm
nr. 747422
450 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 50m, 40s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
200 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 9h, 39m, 40s
Kassaskåp, Diplomat, 2-nycklar, 64 X 50 X 53 cm
nr. 747498
175 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 37m, 40s
nr. 747511
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 7h, 41m, 40s
Snurrfåtöljer ett par, skinn, 1900-talets slut, bredd 78 cm
nr. 747568
0 kr
Utropspris: 800 kr
9h, 28m, 40s
Stolar 4 st, Wood´s, 2000-tal, ommålade
nr. 747726
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 15m, 40s
nr. 747742
450 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 25m, 40s
Kassaskåp, Diplomat, 4 nycklar, 52 X 46 X 41 cm
nr. 747767
250 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 43m, 40s
nr. 747769
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 45m, 40s
Klappstolar 8 st + bord 2 st, Ikea
nr. 747783
150 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 9h, 9m, 40s
nr. 747784
125 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 9h, 11m, 40s
Trädgårdssoffa, 1900/2000-tal,, gjutjärn, plast och trä, längd 125 cm,
nr. 747831
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 9h, 53m, 40s
Hörnskåp, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 180 cm
nr. 748026
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 9h, 45m, 40s
Skåp, 1900-talets mitt, mahogny, 130 X 106 X 37 cm
nr. 748092
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 8h, 5m, 40s
Chiffonjé, 1900-talets mitt, mahogny, 125 X 44 X 89 cm, en nyckel
nr. 748175
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 9h, 19m, 40s
nr. 748296
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 9h, 0m, 40s
Sängbord ett par, 1900/2000-tal, höjd 68 cm
nr. 746880
500 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 35m, 40s
Piedestal, gjutjärn och stenskiva, höjd 73 cm
nr. 746902
500 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 55m, 40s
Bordsunderrede, gjutjärn, höjd 72 cm
nr. 747007
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 8h, 7m, 40s