Temaauktion KB
Utropspris
Utropspris
Barstolar 2 st, Fred Lundquist, Göteborg, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 80 cm
nr. 782257
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 31m, 2s
Gungstol, 1900-talets senare hälft, B=61
nr. 782275
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 27m, 2s
Hatthylla, metall, L=121
nr. 782278
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 33m, 2s
Hatthylla, metall, L=97
nr. 782280
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 37m, 2s
Bänk, Jysk, 2000-tal, längd 80 cm
nr. 782298
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 19h, 57m, 2s
Sidobord, 1970-tal, glas och metall, 60 X 60 X 44 cm
nr. 782390
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 51m, 2s
Fåtölj, bok och teak, 1900-talets senare hälft, B=65
nr. 782517
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 21h, 51m, 2s
Radiogrammofon, Radiola med jalusi, B=55
nr. 782605
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 19h, 57m, 2s
Kontorsstol, IKEA
nr. 782705
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 21h, 9m, 2s
Skrivbord, IKEA Skarsta, höj och sänkbart med vev, 120 x 70 cm
nr. 782709
350 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 44m, 2s
nr. 782711
400 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 46m, 2s
nr. 782712
400 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 48m, 2s
nr. 782714
400 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 50m, 2s
nr. 782715
350 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 52m, 2s
nr. 782716
250 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 24m, 2s
Hurtsar på hjul, 2 st, plåt, 2000-tal, H=57
nr. 782717
175 kr
Utropspris: 400 kr
19h, 28m, 2s
Hatthylla, L=142
nr. 782720
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 21h, 15m, 2s
Karmstolar, metall, ett par, 1900-talets slut, B=50
nr. 782723
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 21h, 21m, 2s
Hörnskåp, 1900-talets andra hälft, höjd 205 cm
nr. 783324
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 21h, 38m, 2s
Spelbord, 1800-tal, 89 X 44 X 76 cm
nr. 783450
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 19h, 42m, 2s
Hurts, Ikea, plåt, höjd 69 cm
nr. 781506
100 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 57m, 2s
Cakestand, 1900-talets andra hälft, höjd 91 cm
nr. 781745
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 21h, 27m, 2s
Väggskåp, 47 X 28 X 27 cm
nr. 781795
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 19h, 25m, 2s
Kontorsstol, höj och sänkbar
nr. 781928
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 27m, 2s