Utropspris
Utropspris
Soffbord, 1900-talets tidigare hälft, H=69 L=103
nr. 747975
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 47m, 11s
Vinställ för väggmontage, metall, 93x101
nr. 747986
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 57m, 11s
Piedestaler, ett par, smide, H=68
nr. 747991
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 7h, 7m, 11s
Pinnstolar 2 st, 1900-taöets början
nr. 748019
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 7h, 27m, 11s
Karmstol, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
nr. 748091
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 5h, 53m, 11s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 120 X 54
nr. 748110
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 15m, 11s
nr. 748160
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 55m, 11s
Kistor 2 st 18 och 1900-tal, längd 87 cm och mindre
nr. 748167
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 6h, 57m, 11s
Soffbord, 1950-tal, 97 X 55 X 60 cm
nr. 748169
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 7h, 1m, 11s
Hardcase på hjul, 70 X 49 X 43
nr. 746822
50 kr
Utropspris: 300 kr
5h, 21m, 11s
Vägghylla + Gipsrelief, höjd 34,5 cm och lägre
nr. 746927
100 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 19m, 11s
Golvljusstake, golvvas, bord i form av stop, höjd 58 cm och lägre
nr. 746992
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 5h, 27m, 11s
Hatthyllor 2 st 1950-tal, längd 97 cm och mindre
nr. 747009
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 6h, 1m, 11s
Hallmöbel, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, 74 X 45 X 28 cm
nr. 747153
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 31m, 11s
Byrå, 1900-talets senar hälft, H=70 B=50
nr. 747161
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 41m, 11s
Barnstol
nr. 747348
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 43m, 11s
Spegel, ram i mässing, fasettslipat glas, 1900-talets första hälft, 40 X 30 cm
nr. 747606
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 6h, 47m, 11s
Piedestal, spegelglas, 1900-talets slut, H=62
nr. 747640
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 7h, 45m, 11s
Fåtölj, 1800-tal, höjd 75 cm
nr. 747988
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 1m, 11s
Vikvägg, 2000-tal, 180 X 120 cm
nr. 748028
400 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 37m, 11s
Bord 2 st 1900-talets andra hälft, höjd 62 cm
nr. 748090
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 51m, 11s
Pall, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, höjd 42 cm
nr. 748168
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 59m, 11s
Köksbord, 1950-tal, Perstorpsplatta, 90 X 75 X 74 cm
nr. 748185
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 7h, 11m, 11s