Utropspris
Utropspris
Fåtölj med fotpall, 2000-tal, konstskinn
nr. 747145
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 39m, 51s
Sidobord 2 st, 1970-tal, glas och metall, 70 X 56 X 46 cm
nr. 747151
1 000 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 51m, 51s
Byrå, 1900-talets senare hälft, H=88 B=102
nr. 747160
350 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 8h, 3m, 51s
Hylla, Ikea, 150 X 150 X 40 cm
nr. 747381
75 kr
Utropspris: 600 kr
5h, 50m, 51s
Vitrinskåp med belysning, Ikea, 188 X 45 X 42 cm
nr. 747391
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 7h, 27m, 51s
Hurts, furu, 1970-tal, Ikea, 80 X 48 X 58 cm
nr. 747451
650 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 7h, 51m, 51s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 119 X 90 cm
nr. 747466
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 8h, 11m, 51s
nr. 747626
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 7h, 43m, 51s
nr. 747771
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 7h, 1m, 51s
Klappstolar 7 st + bord 1 st, Ikea
nr. 747785
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 7h, 27m, 51s
Soffbord, 2 st, 2000-tal, H=53 D=95 cm
nr. 747934
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 3m, 51s
Klaffbord, avlutad furu, 1800-tal, H=75 L=104
nr. 747979
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 13m, 51s
Skåp, 1900-talets mitt, H=114 B=101
nr. 747985
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 19m, 51s
Kamferkista, 1900-talets senare hälft, H=53 L=93
nr. 748174
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 7h, 31m, 51s
Snurrfåtölj, 1980-tal, stålrör och skinn
nr. 746897
0 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 1m, 51s
Piedestaler ett par, gjutjärn, 1900/2000-tal, höjd 62 cm
nr. 746898
450 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 3m, 51s
Piedestaler 2 st, smide och gjutjärn, höjd 133 cm och lägre
nr. 746906
50 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 15m, 51s
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
175 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 11m, 51s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 13m, 51s
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 31m, 51s
nr. 747162
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 8h, 7m, 51s
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 49m, 51s
nr. 747336
500 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 7h, 1m, 51s
Byrå + 2 st stolar, 1900-tal, H=80 B=56
nr. 747642
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 5h, 41m, 51s