Utropspris
Utropspris
Blomsterhylla, Bambu, 1900-talets slut, höjd 140 cm
nr. 747797
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 1h, 28m, 12s
Resebarnsäng + barnstol
nr. 747814
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 0h, 48m, 12s
Spegel Gustaviansk stil H=74
nr. 747917
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 23h, 50m, 12s
Byrå 1980-90-tal 75 X 40 H=104
nr. 747941
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 2m, 12s
Korgstol + pelarbord
nr. 747945
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 6m, 12s
Kökssoffa L=128
nr. 747947
200 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 8m, 12s
Matbord teak vitlack 1960-tal 120 X 75 H=72
nr. 747948
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 9m, 12s
Bord, skiva i trä, underrede i metall, 1900-talets slut, D70 cm, H61 cm
nr. 747962
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 1h, 6m, 12s
Piedestaler, 3 st, H=93 och mindre
nr. 747989
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 1h, 24m, 12s
Bord med låda D=50 H=71
nr. 747993
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 0h, 39m, 12s
Salongsbord, 1800-tal, 104 X 66 X 75 cm
nr. 746649
125 kr
Utropspris: 400 kr
10m, 12s
Sidobord + pall, 1900-talets andra hälft, 99 X 74 X 35 cm
nr. 746656
75 kr
Utropspris: 400 kr
22m, 12s
Solstolar ett par, 2000-tal
nr. 746693
250 kr
Utropspris: 400 kr
50m, 12s
Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, bok, bredd 57 cm
nr. 746754
100 kr
Utropspris: 400 kr
1h, 52m, 12s
Parasollfot, diameter 58 cm
nr. 746762
450 kr
Utropspris: 400 kr
1h, 56m, 12s
Serveringsvagn, 1990-tal, 65 X 45 X 62 cm
nr. 746804
0 kr
Utropspris: 400 kr
2h, 2m, 12s
Piedestal på hjul, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746875
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 0h, 36m, 12s
Solstolar ett par, Mio + sidobord i trä
nr. 746879
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 0h, 44m, 12s
Piedestal och bord, smide, med kakelplattor, höjd 54 cm, 2000-tal
nr. 746899
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 2m, 12s
Hatthylla, 1950-tal, längd 120 cm
nr. 746934
200 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 44m, 12s
Bockar 2 st, metall, höj och sänkbara
nr. 746935
200 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 46m, 12s
Stol, Italien, 1900-talets andra hälft, mässing
nr. 747073
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 56m, 12s
Bord på hjul, metall, H=52 L=82
nr. 747084
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 1h, 0m, 12s
nr. 747099
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 1h, 16m, 12s