Utropspris
Utropspris
Matgrupp, bord D=110 H=75 + 4 stolar
nr. 747368
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 3h, 0m, 30s
Hylla, Ikea, 150 X 150 X 40 cm
nr. 747381
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 1h, 28m, 30s
Vitrinskåp med belysning, Ikea, 188 X 45 X 42 cm
nr. 747391
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 3h, 5m, 30s
Hurts, furu, 1970-tal, Ikea, 80 X 48 X 58 cm
nr. 747451
650 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 3h, 29m, 30s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 119 X 90 cm
nr. 747466
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 3h, 49m, 30s
nr. 747626
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 3h, 21m, 30s
Snurrfåtölj 1970-tal
nr. 747737
175 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 1h, 57m, 30s
nr. 747771
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 2h, 39m, 30s
Klappstolar 7 st + bord 1 st, Ikea
nr. 747785
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 5m, 30s
Soffbord, 2 st, 2000-tal, H=53 D=95 cm
nr. 747934
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 2h, 41m, 30s
Stegpall
nr. 747939
550 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 1h, 41m, 30s
Vitrinskåp rokokostil 94 X 27 H=148
nr. 747952
750 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 1h, 53m, 30s
Klaffbord, avlutad furu, 1800-tal, H=75 L=104
nr. 747979
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 2h, 51m, 30s
Skåp, 1900-talets mitt, H=114 B=101
nr. 747985
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 2h, 57m, 30s
Karmstol, 1950/60-tal, ek och konstskinn
nr. 746729
175 kr
Utropspris: 500 kr
3h, 5m, 30s
Karmstolar 2 st "Fuga" Lasse Pettersson, Swedese, 1990-tal
nr. 746802
50 kr
Utropspris: 500 kr
3h, 41m, 30s
Snurrfåtölj, 1980-tal, stålrör och skinn
nr. 746897
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 2h, 39m, 30s
Piedestaler ett par, gjutjärn, 1900/2000-tal, höjd 62 cm
nr. 746898
450 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 2h, 41m, 30s
Piedestaler 2 st, smide och gjutjärn, höjd 133 cm och lägre
nr. 746906
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 2h, 53m, 30s
Väggfat, ett par, D = 50 + solspegel
nr. 747026
50 kr
Utropspris: 500 kr
1h, 46m, 30s
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
175 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 2h, 49m, 30s
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 2h, 51m, 30s
Karmstolar blandstil ett par
nr. 747125
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 2h, 15m, 30s
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 3h, 9m, 30s