Utropspris
Spegel 1930/40-tal, blästrad dekor, 94 X 42 cm
nr. 748309
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 36m, 17s
nr. 748316
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 50m, 17s
nr. 748337
100 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 3h, 46m, 17s
nr. 748400
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 4h, 16m, 17s
Kryddhylla , Reda, 39 X 23 X 22 cm + en lös kryddburk Boet
nr. 748461
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 5h, 24m, 17s
Trädgårdsstolar, 4 st, metall och trä
nr. 748538
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 4h, 2m, 17s
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 4h, 4m, 17s
Förvaringsmöbler B=95 och mindre
nr. 748648
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 3h, 33m, 17s
Stolar 8 st, SAX, Danmark, 1960-tal, ek med klädda sitsar
nr. 748800
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 3h, 42m, 17s
Matbord, Skovby, Danmark, 1900-talets slut, Modell:DC06B, bok, vridbar skiva med 3 utfällbara iläggsskivor, diameter 120 cm
nr. 748866
100 kr
Utropspris: 3 000 kr
6d, 4h, 22m, 17s
Byrå + 2 st stolar, 1900-tal, H=80 B=56
nr. 747642
75 kr
Utropspris: 500 kr
3h, 22m, 17s
Stolar 6st Svante Skogh
nr. 747718
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3h, 43m, 17s
Sideboard Gunnar Myrstrand & Sven Engström för Skaraborg, 160x45 tot H = 93
nr. 747731
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3h, 54m, 17s
nr. 747771
75 kr
Utropspris: 600 kr
4h, 42m, 17s
Barnresesäng + babykorg
nr. 747822
75 kr
Utropspris: 400 kr
4h, 39m, 17s
Bord, metall med laminatskiva, 90 X 90 X 70 cm
nr. 747933
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 4h, 42m, 17s
Sängbord furu ett par
nr. 747940
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 3h, 45m, 17s
Soffbord, Skovby Danmark, ek, L=133 H=52
nr. 747983
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 4h, 56m, 17s
Karmstolar KJ stil ett par
nr. 748176
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 4h, 50m, 17s
Hylla funkis 60x35 H=56
nr. 748235
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 5h, 6m, 17s
Matbord, stolar 4 st, 3 iläggsskivor, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordets diameter 110 cm
nr. 748258
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 4h, 50m, 17s
Matbord, teak, 1950-60-tal, tot L = 182, B = 80, H = 76
nr. 748263
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 3h, 26m, 17s
nr. 748265
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 4h, 56m, 17s
Gungstol, 1900-talets mitt, björk, bredd 58 cm
nr. 748279
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 5h, 8m, 17s