Utropspris
Porslinsknoppar, diameter 3 cm
nr. 750439
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 13h, 20m, 23s
Kryddhylla, Boet, 41 X 34 X 24 cm
nr. 750602
100 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 12h, 44m, 23s
Sideboard vitmålad ek 1940 tal 155x51 h=74
nr. 749670
75 kr
Utropspris: 500 kr
13h, 38m, 23s
Skåp vitmålad ek 1940 tal 150x48 h=123
nr. 749672
75 kr
Utropspris: 500 kr
13h, 40m, 23s
Stol/mord, allmoge stil, 1900-talets andra hälft, furu
nr. 749736
75 kr
Utropspris: 500 kr
13h, 14m, 23s
Rökbord, ek och kopparskiva, 1900-talets första del, D = 62, H = 66
nr. 749752
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 13h, 14m, 23s
Järnsäng, bäddmått = 90 x 180
nr. 749772
75 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 13h, 34m, 23s
Radiogrammofon, Tjerneld, 1900-talets mitt, 72 X 42 X 72 cm
nr. 749959
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 13h, 6m, 23s
Vinställ, järn, h = 135 cm
nr. 749975
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 13h, 22m, 23s
Tamburmajor, 1900-talets andra hälft, stålrör, höjd 183 cm
nr. 749978
75 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 13h, 28m, 23s
Tamburmajor, metall, Rörmekano Skåne Fagerhult,1900-talets slut, H=180
nr. 749992
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 13h, 56m, 23s
Satsbord teak 2 delar B=50 och mindre
nr. 750042
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 12h, 40m, 23s
Skrivbord kolonialstil 102 X 57 H=85
nr. 750048
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 12h, 43m, 23s
Emmastol
nr. 750053
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 12h, 47m, 23s
Pall teak skinn B=56
nr. 750057
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 12h, 49m, 23s
Trädgårdsbord, 150 x 90 cm, h = 70 cm
nr. 750059
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 14h, 58m, 23s
Stolar 3 + 2 + 1 st, 18 och 1900-tal
nr. 750097
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 12h, 48m, 23s
Piedestal i trä, höjd 80 cm
nr. 750098
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 50m, 23s
Symaskin, Husqvarna, 1900-talets första hälft
nr. 750104
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 56m, 23s
Soffbord, 1900-talets mitt, diameter 95 cm
nr. 750106
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 58m, 23s
Piedestal i målad trä, höjd 54 cm
nr. 750116
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 13h, 8m, 23s
Fåtöljer ett par, 1800-talets slut, fast stoppad klädsel, framben med hjul
nr. 750118
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 13h, 10m, 23s
Bokhylla med skåpsunderdel, ek och teak, 1960-tal, 200 X 110 X 45 cm
nr. 750131
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 13h, 24m, 23s
Fåtölj, 1900 talets första hälft, b = 65 cm
nr. 750138
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 13h, 32m, 23s