Utropspris
Trädgårdsstolar, 4 st, metall och trä
nr. 748538
250 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 35m, 37s
Matgrupp, rokokostil, bord D = 110 + ilägg 55, H = 74, 4 stolar
nr. 748566
250 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 7h, 0m, 37s
Bänkar, ett par, "Molger" Ikea, L=78 H=50
nr. 748574
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 25m, 37s
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 37m, 37s
Rullklaffsekretär, 1950-tal, teak, 86 X 46 X 98 cm
nr. 748632
250 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 57m, 37s
Vitrinskåp + hylla B=70 och mindre
nr. 748825
250 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 6h, 26m, 37s
Piedestal, 1800-tal, H=49
nr. 748916
250 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 7h, 59m, 37s
Slagbord 1900-tal B=78 tot L=119 H=75
nr. 748994
250 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 7h, 45m, 37s
Fågelbad, metall, 1900-talets senare hälft, H=74
nr. 749058
250 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 7h, 3m, 37s
Spegel, 1900-talets mitt, 109x46
nr. 748459
200 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 7h, 53m, 37s
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 27m, 37s
Väggskåp, ek, 1900-talets senare hälft, H=70 B=51
nr. 748788
200 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 6h, 7m, 37s
Trädgårdssoffa gjutjärn äldre L=128
nr. 749030
200 kr
Utropspris: 1 200 kr
4d, 6h, 24m, 37s
Hatthylla, aluminium, 1900-talets andra hälft, längd 100 cm
nr. 749189
200 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 33m, 37s
Skrivbordsstolar 2 st, "Detroit" JOHANSON DESIGN, kromad metall och skinn
nr. 748229
175 kr
Utropspris: 2 000 kr
7h, 9m, 37s
Butlerbord på hjul 86x66 H=61
nr. 748366
175 kr
Utropspris: 300 kr
6h, 49m, 37s
nr. 748616
175 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 39m, 37s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 6h, 43m, 37s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 146 X 70 X 35 cm
nr. 748743
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 7h, 27m, 37s
Skåp, 1700-tal, ek, 145 X 42 X 63 cm
nr. 748781
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 5h, 57m, 37s
nr. 749100
175 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 7h, 51m, 37s
nr. 748228
150 kr
Utropspris: 2 000 kr
7h, 7m, 37s
Karmstolar ett par, bambu och rotting, 1900-talets slut
nr. 748321
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 55m, 37s
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 6h, 3m, 37s