Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Möbler & Speglar
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Alla städer
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Spegel Gustaviansk stil H=64
nr. 747965
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 0h, 47m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klaffbord, avlutad furu, 1800-tal, H=75 L=104
nr. 747979
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 1h, 34m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vinställ för väggmontage, metall, 93x101
nr. 747986
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 42m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Piedestaler, ett par, smide, H=68
nr. 747991
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 1h, 52m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bord, trä metall & diabas, D=140 H=77
nr. 747994
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 1h, 4m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Caféstolar 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, sits och rygg klädda i galon
nr. 748016
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 2h, 8m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Caféstolar 4 st, 1900-talets andra hälft, böjträ, sits och rygg klädda i galon
nr. 748017
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 2h, 10m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stringhylla 4 plan, B=78
nr. 748095
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 0h, 46m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Blompiedestal, stringtyp H=65
nr. 748126
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 1h, 0m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hylla funkis 60x35 H=56
nr. 748235
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 1h, 46m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Solstol
nr. 748248
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 1h, 57m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Omklädningsskåp, 1900-talets andra hälft, metall, 200 X 120 X 54 cm
nr. 748296
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 1h, 35m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hardcase på hjul, 70 X 49 X 43
nr. 746822
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
6m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Snurrfåtölj, 1980-tal, stålrör och skinn
nr. 746897
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
1h, 22m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Piedestaler 2 st, smide och gjutjärn, höjd 133 cm och lägre
nr. 746906
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
1h, 36m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvljusstake, golvvas, bord i form av stop, höjd 58 cm och lägre
nr. 746992
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 0h, 12m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sidobord och 2 st lampbord, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, mahogny och mässingsdetaljer, 76 X 46 X 46 cm och mindre
nr. 747099
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 1h, 40m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 1h, 44m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 174 X 120 X 45 cm, 4-nycklar
nr. 747135
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 1h, 48m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matbord + 4 stolar ek, 2000-tal, bordet 140 X 95 X 74 cm
nr. 747137
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 1h, 50m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fåtölj med fotpall, 2000-tal, konstskinn
nr. 747145
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 2h, 0m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hallmöbel, Engelsk-stil, 1900-talets andra hälft, 74 X 45 X 28 cm
nr. 747153
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 2h, 16m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord med skinnklädd skiva, engelsk-stil, 1900-talets senare hälft, H=52 L=134 B=75
nr. 747162
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 2h, 28m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel 100x68
nr. 747278
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 0h, 37m, 46s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
5
6
7
8
9
10
11
12
1
...
7
...
12