Utropspris
Matrumsmöbel metall o textil bord med glasskiva 180x88 h=72 o 6 stolar
nr. 749676
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 19h, 33m, 21s
Stol/mord, allmoge stil, 1900-talets andra hälft, furu
nr. 749736
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 19h, 4m, 21s
Gungstol, Nesto, 1900-talets mitt, björk
nr. 749745
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 19h, 8m, 21s
Rökbord, ek och kopparskiva, 1900-talets första del, D = 62, H = 66
nr. 749752
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 19h, 4m, 21s
Sybord, empirestil/senempire, 1800-tal, 60 x 39, H = 74
nr. 749757
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 19h, 9m, 21s
Väggskåp, 1800-tal, m. lådor, 90 x 28, H = 68
nr. 749758
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 19h, 10m, 21s
Bord, senbarockstil, 1800-tal, 102 x 62, H = 76
nr. 749760
50 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 19h, 12m, 21s
Pall, gustaviansk stil, B = 44, H = 45
nr. 749761
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 19h, 13m, 21s
Stolar, 2 st, gustaviansk stil, 1900-tal, Lindome
nr. 749768
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 19h, 20m, 21s
Utegrupp, metall och konstrotting, bord m. glasskiva, D = 60, H = 70
nr. 749778
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 19h, 30m, 21s
Skåp, ek, 18/1900-tal, 230-245 X 149 X 57 cm
nr. 749813
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 20h, 17m, 21s
Bord, allmoge, 1800-tal, 119 X 64 X 75 cm
nr. 749820
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 19h, 56m, 21s
Snickarbänk, Sjöbergs, längd 135 cm
nr. 749829
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 20h, 10m, 21s
Sidobord 2 st, 1900-talets andra hälft, höjd 54 cm
nr. 749949
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 18h, 52m, 21s
Trädgårdsstolar 3 st
nr. 749951
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 54m, 21s
Fåtölj, "Skrindan", Kerstin Hörlin Holmquist, OPE-möbler. 1960/70-tal, B=74
nr. 749960
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 18h, 58m, 21s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 750045
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 20h, 36m, 21s
Arbetsbord, metall och trä, 120 x 70 cm, h = 70 cm
nr. 750054
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 42m, 21s
Trädgårdsbord, 150 x 90 cm, h = 70 cm
nr. 750059
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 20h, 48m, 21s
Sekretär, 1900-talets senare hälft, H=104 B=110
nr. 748786
0 kr
Utropspris: 800 kr
18h, 38m, 21s
Soffbord rokokostil 121 X 77 H=60
nr. 748794
0 kr
Utropspris: 400 kr
18h, 39m, 21s
Soffbord bok med glasskiva 70 X 70 H=45
nr. 748820
0 kr
Utropspris: 400 kr
18h, 58m, 21s
Massagebänk, ställbar, längd 200 cm
nr. 748828
0 kr
Utropspris: 600 kr
19h, 6m, 21s
nr. 749053
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 19h, 32m, 21s