Utropspris
nr. 747336
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 16h, 8m, 30s
Barnstol
nr. 747348
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 16h, 14m, 30s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 747361
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 16m, 30s
Hylla, Ikea, 150 X 80 X 40 cm
nr. 747383
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 28m, 30s
Kista, 1800-tal, 107 X 68 X 47 cm
nr. 747386
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 30m, 30s
Vitrinskåp med belysning, Ikea, 188 X 45 X 42 cm
nr. 747391
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 16h, 34m, 30s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 190 X 84 cm
nr. 747398
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 16h, 40m, 30s
Hurts, furu, 1970-tal, Ikea, 80 X 48 X 58 cm
nr. 747451
550 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 16h, 58m, 30s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
150 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 17h, 0m, 30s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 119 X 90 cm
nr. 747466
75 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 18m, 30s
Kassaskåp, Diplomat, 2-nycklar, 64 X 50 X 53 cm
nr. 747498
125 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 14h, 58m, 30s
nr. 747505
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 0m, 30s
nr. 747511
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 2m, 30s
nr. 747514
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 15h, 4m, 30s
Barnstolar, ett par, m. fällbart skydd, plast och textil
nr. 747547
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 11m, 30s
Barnbänk, B = 90, H = 53
nr. 747549
150 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 13m, 30s
Stolar 4 st
nr. 747565
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 23m, 30s
Spegel, 132 x 44 m. konsolbord, B = 59, funkis
nr. 747614
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 15h, 44m, 30s
Stol hopfällbar tidigt 1900-tal
nr. 747664
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 15h, 49m, 30s
Pall 1950-60-tal D=46 H=44
nr. 747665
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 50m, 30s
Bänk furu L=108
nr. 747666
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 51m, 30s
Tidningsställ med askfat 1950-60-tal H=71
nr. 747673
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 15h, 58m, 30s
Pinnstol "Mademoiselle" Ilmari Tapiovaara, Edsbyverken 1960-tal
nr. 747685
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 16h, 10m, 30s
nr. 747606
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 18m, 30s