Utropspris
nr. 748296
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 18h, 50m, 45s
Bokhyllor 2 st 1930/40-tal, bonad björk, längd 120 och 136 cm
nr. 748287
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 18h, 52m, 45s
Blomsterbord 2 st, 1960-tal, teak, längd 85-140 cm
nr. 748303
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 18h, 56m, 45s
nr. 748319
3 600 kr
Utropspris: 8 000 kr
5d, 18h, 58m, 45s
Vitrinskåp, 1910/20-tal, ek, 171 X 111 X 34 cm, en nyckel
nr. 748320
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 19h, 0m, 45s
Skinnsoffor 2 st, 1900-talets slut, längd 140 och 185 cm
nr. 748327
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 19h, 2m, 45s
nr. 747626
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 19h, 19m, 45s
Klaffbord med lådor i sargen, 1800-tal, H=80 L=117
nr. 747637
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
5d, 19h, 39m, 45s
Piedestal, spegelglas, 1900-talets slut, H=62
nr. 747640
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 19h, 45m, 45s
Byrå + 2 st stolar, 1900-tal, H=80 B=56
nr. 747642
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 17m, 45s
Amerikagungstol
nr. 747706
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 28m, 45s
Pinnstolar 3st bla Nesto
nr. 747707
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 29m, 45s
Rakspegel KJ, tot H = 134
nr. 747714
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 35m, 45s
Stolar 6st Svante Skogh
nr. 747718
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 17h, 38m, 45s
Spegel renässansstil 94x59
nr. 747719
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 39m, 45s
Spegel 1800-tal 74x87
nr. 747720
400 kr
Utropspris: 1 200 kr
6d, 17h, 40m, 45s
Stolar ett par + pelarbord 1800-tal, 60x44 H=68 & mindre
nr. 747723
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 43m, 45s
Köksö trä & kakel, 49x38 H=87
nr. 747724
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 44m, 45s
Stolar 3st bla 1800-tal
nr. 747725
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 45m, 45s
Piedestal, stolar 2st + sängbord, björk, H=80 & mindre
nr. 747727
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 46m, 45s
Pinnstolar 2+1
nr. 747728
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 47m, 45s
Sideboard Gunnar Myrstrand & Sven Engström för Skaraborg, 160x45 tot H = 93
nr. 747731
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 17h, 49m, 45s
Snurrfåtölj 1970-tal
nr. 747737
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 55m, 45s
Stolar 4 st, Wood´s, 2000-tal, ommålade
nr. 747726
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 18h, 5m, 45s