Utropspris
Stolar, ett par, Kare Design, plast och ek
nr. 748744
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 58m, 38s
Pinnstolar, 3 st, Hans K
nr. 748741
2 000 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 9h, 56m, 38s
Vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, 146 X 70 X 35 cm
nr. 748743
400 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 9h, 56m, 38s
Stolar, 3 + 1 st, Hans K
nr. 748740
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 9h, 55m, 38s
Vitrinskåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, inbyggd belysning, 175 X 119 X 46 cm
nr. 748739
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 9h, 54m, 38s
nr. 748729
0 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 42m, 38s
Trädgårdsstolar 4 st, furu, hopfällbar + bord i teak
nr. 748726
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 40m, 38s
Rullklaffsekretär, 1950-tal, teak, 86 X 46 X 98 cm
nr. 748632
250 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 26m, 38s
nr. 748620
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 9h, 14m, 38s
Fåtölj, 1960-tal, teak, konstskinn, bredd 65 cm
nr. 748619
200 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 9h, 12m, 38s
Pianopall, 1900-talets mitt, längd 64 cm
nr. 748618
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 9h, 10m, 38s
nr. 748616
175 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 9h, 8m, 38s
Symaskinsunderrede med stenskiva, H=74 65x65
nr. 748591
450 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 9h, 6m, 38s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
175 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 9h, 2m, 38s
Stolar rokokostil ett par + pelarbord ett par
nr. 748675
100 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 2m, 38s
Lounge chair, Hay Hee, metall, 2000-tal, B=64
nr. 748577
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 9h, 0m, 38s
Bokhyllor, 2 st, teak, 1900-talets senare hälft, H=182 B=84
nr. 748576
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 8h, 58m, 38s
Fåtölj, 2000-tal, tillverkad av behandlad juteväv, B=54
nr. 748575
200 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 8h, 56m, 38s
Bänkar, ett par, "Molger" Ikea, L=78 H=50
nr. 748574
250 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 8h, 54m, 38s
Vitrinskåp H=48
nr. 748666
550 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 8h, 53m, 38s
Skänk/disk, 1900-talets tidigare hälft, H=90 L=166 B=66
nr. 748569
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 8h, 44m, 38s
Stringhylla B=58
nr. 748657
550 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 8h, 44m, 38s
Serveringsvagn, 1900-talets senare hälft, H=61 L=70
nr. 748551
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 8h, 42m, 38s
Förvaringsmöbler B=95 och mindre
nr. 748648
300 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 8h, 35m, 38s