Utropspris
Spegel, 1900-talets mitt, 109x46
nr. 748459
125 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 8h, 48m, 24s
Skinnfåtöljer 2 st, 1900-talets andra hälft, bredd 110 cm
nr. 749208
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 39m, 24s
Brickbord jakaranda Erik Gustafssons möbelfabrik Brittatorp 68x44 h=66 citesintyg medföljer
nr. 748608
550 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 8h, 25m, 24s
Stolar, 20 st, stapelbara
nr. 748423
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 8h, 12m, 24s
Trädgårdsgrupp i järn, bord D=80 H=73, soffa B=120 + 2st karmstolar
nr. 748399
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 10m, 29s
Fåtölj, Yngve Ekström Swedese, 1950-tal, teakfanér, fårskinn
nr. 748421
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 8m, 24s
Spegel, 175 x 70 + konsolbord, nyrokoko, B = 73, H = 78
nr. 748589
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 8h, 8m, 24s
Skrivbordsstol, 1900-talets mitt, björk, klädd och stoppad sits och rygg
nr. 748420
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 6m, 24s
Fällbord, 1800-tal, skiva i masurbjörk, diameter 72 cm
nr. 748419
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 8h, 4m, 24s
Byrå, 1800-tal, mahogny, 89 X 50 X 94 cm
nr. 748417
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 8h, 0m, 24s
Klaffbord + 4 klappstolar, teak, 2000-tal, bordet 130 X 70 X 72 cm
nr. 748412
350 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 58m, 24s
Karmstol, ek, klädd sits, 1800-talets slut
nr. 748411
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 7h, 56m, 24s
Spegel, 125 x 40
nr. 748567
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 7h, 56m, 24s
Matgrupp, rokokostil, bord D = 110 + ilägg 55, H = 74, 4 stolar
nr. 748566
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 7h, 55m, 24s
Byrå, 1800-tal valnöt, 92 X 47 X 95 cm
nr. 748410
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 54m, 24s
nr. 748409
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 7h, 52m, 24s
nr. 748405
125 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 46m, 24s
nr. 748400
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 7h, 44m, 24s
Byrå, furu, 1990-tal, 82 X 86 X 37 cm
nr. 748397
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 7h, 42m, 24s
Säng, elektriskt ställbar, 200 x 90
nr. 748543
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 35m, 24s
Bokhylla m. underskåp, björk, funkis, 134 x 40, tot H = 240
nr. 748541
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 7h, 33m, 24s
Öronlappsfåtöljer, 2 st, 1950-60-tal
nr. 748540
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 7h, 32m, 24s
Soffa, trä och textil, gustaviansk stil, L = 142
nr. 748539
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 7h, 31m, 24s
Trädgårdsstolar, 4 st, metall och trä
nr. 748538
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 7h, 30m, 24s