Utropspris
Utropspris
Stuvbitar, skinn, ca 17,5 kilo
nr. 749523
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 11m, 25s
Stuvbitar, skinn, ca 17 kilo
nr. 749524
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 13m, 25s
Stuvbitar, skinn, ca 15 kilo
nr. 749525
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 15m, 25s
Stuvbitar, skinn, ca 14,5 kilo
nr. 749526
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 17m, 25s
Stuvbitar, skinn, ca 16,5 kilo
nr. 749527
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 19m, 25s
Skåp, 1800-tal, avlutad furu, H=176 B=81
nr. 749608
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 9m, 25s
Hörnskåp, 17/1800-tal, allmoge, senare bemålning, tvådelat, höjd 212, bredd 111 cm
nr. 749924
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 44m, 25s
Stolar 5 st, 1800-tal ek, klädda sitsar
nr. 748326
50 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 3m, 25s
Spegel och lampetter, 1940-tal, slipad dekor, höjd 51 cm och lägre
nr. 748337
125 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 17m, 25s
Satsbord 3 st, 1950-tal, Danmark, teak, höjd 48 cm och lägre
nr. 748405
300 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 49m, 25s
Byrå, 1800-tal valnöt, 92 X 47 X 95 cm
nr. 748410
50 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 57m, 25s
Klaffbord + 4 klappstolar, teak, 2000-tal, bordet 130 X 70 X 72 cm
nr. 748412
450 kr
Utropspris: 800 kr
17h, 1m, 25s
Sideboard, teak, Hugo Troeds, L129 H71 D44 cm, ommålad
nr. 748509
450 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 15h, 57m, 25s
Stolar, 4 st, ek, 1900-talets senare hälft
nr. 748513
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 3m, 25s
Soffa, 1960-70-tal, L = 182 + fåtölj
nr. 748535
0 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 30m, 25s
Soffa, textil, 1970-tal, L = 175
nr. 748536
0 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 31m, 25s
Bokhylla m. underskåp, björk, funkis, 134 x 40, tot H = 240
nr. 748541
75 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 36m, 25s
Säng, elektriskt ställbar, 200 x 90
nr. 748543
75 kr
Utropspris: 800 kr
16h, 38m, 25s
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
175 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 31m, 25s
nr. 748616
175 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 37m, 25s
Säng 120 X 200
nr. 748645
600 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 16h, 3m, 25s
Pinnstolar, 3 st, Hans K
nr. 748741
2 000 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 17h, 25m, 25s
Vitrinskåp 1900-talets första hälft 155 X 46 H=142
nr. 748745
75 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 17h, 28m, 25s
Dagbädd, 1900-talets första hälft, 175 X 65 X 66 cm
nr. 748779
300 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 17h, 55m, 25s